המשטרה ממשיכה לרדוף את משפחת אלפרון: אלעד אלפרון נעצר בחשד לסחיטה באיומים

בנו של יעקב אלפרון ואחיו של דרור חשוד בסחיטה של מתווך נכסים ושל בעל תחנת-דלק ■ בחיפוש בביתו נמצאו 200 אלף שקל ■ לטענתו, מדובר בכספים המשמשים את משפחתו לרכישת הבית בו היא מתגוררת בשכירות

חדשות 2 ב - MAKO / לחדשות 2 ב - 'רשת'

רשויות החוק ממשיכות לרדוף את משפחת אלפרון: אלעד אלפרון, בנו של יעקב אלפרון שחוסל לפני כחצי שנה, ואחיו של דרור שנידון לפני כחודשיים ל-10 חודשי מאסר בפועל, נעצר היום (ד') על-ידי היחידה המרכזית של מחוז תל-אביב, בחשד לשני מקרי סחיטה באיומים.

בחיפוש שנערך בביתו נמצא גם סכום של 200 אלף שקל. לטענתו, מדובר בכספים המשמשים את משפחתו לרכישת הבית בו היא מתגוררת בשכירות.

מעצרו של אלפרון בוצע בתום חקירה סמויה שהתנהלה בתקופה האחרונה. במשטרה התקבלו מספר תלונות, ביניהן ממתווך נכסים ובעל תחנת-דלק. על-פי החשד, אלפרון דרש ביחד עם מספר מחבריו מאות אלפי שקלים מהמתווך - תוך שהוא מנופף ומתגאה בשם משפחתו. במקרה אחר, על-פי החשד, ניסה אלפרון לסחוט באיומים בעלים של תחנת-דלק.

אחיו של אלעד, דרור אלפרון, שנחשב ל"יורש" של יעקב, נידון כאמור לפני כחודשיים ל-10 חודשי מאסר בפועל, לאחר שהורשע בעבירה של סחיטה באיומים - זאת לאחר שהביע חרטה על מעשיו. בהחלטתו הורה השופט עודד מודריק כי אלפרון ירצה 30 חודשי מאסר, מתוכם 10 בפועל. בנוסף, נגזר עליו קנס של 10,000 שקל.

אתמול (ג') התקבל ערעורו של דרור אלפרון על כך שוועדת השחרורים לא ניכתה שליש מתקופת מאסרו. בעקבות קבלת הערעור, צפוי דרור להגיע עם עורכי דינו כבר בשבוע הבא לדיון נוסף בניכוי עונשו.

צרו איתנו קשר *5988