שרי אריסון שומרת אמונים לדני דנקנר: ימונה למנכ"ל אריסון השקעות

אפרת פלד, המנכ"לית הנוכחית, תקודם לתפקיד יו"ר פעיל של אריסון השקעות ותנהל את הפעילות העסקית של הקבוצה במישור הבינלאומי ■ הבן ג'ייסון אריסון ימונה לתפקיד יו"ר הזרוע הפילנתרופית קרן אריסון ■ אריסון: "הובלתי ואמשיך להוביל את החזון והאסטרטגיה של הקבוצה"

חודש וחצי לאחר שנאלץ לעזוב את תפקיד יו"ר בנק הפועלים ממנה שרי אריסון, בעלת השליטה בבנק, את דני דנקנר לתפקיד מנכ"ל אריסון השקעות. המנכ"ל הנוכחית, אפרת פלד, תקודם לתפקיד יו"ר פעיל. אריסון השקעות היא הזרוע העסקית בקבוצת אריסון. במקביל, בנה של שרי אריסון, ג'ייסון אריסון, ימונה ליו"ר הזרוע הפילנתרופית קרן אריסון, זאת בנוסף לכהונתו כמנכ"ל הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון.

אריסון מסרה: "בהנהגתי, יחד עם צמרת הניהול העסקית והפילנתרופית, נוביל למימוש הפוטנציאל של כלל החזונות בקבוצה". לדבריה, השינוי נובע מ"רצונה להאיץ את קצב ההתפתחות של הקבוצה שבבעלותה ולמקד את זמנה בפיתוח מיזמים חדשים בארץ ובעולם המקדמים את חזונה האישי להוביל לעולם טוב יותר".

פלד, שכיהנה כמנכ"ל אריסון השקעות מאז מארס 2006, תמשיך לכהן כמנכ"לית ה-FAMILY OFFICE בארה"ב, תנהל את כלל הפעילות העסקית בקבוצה במישור הבינלאומי, ותתמקד ביישום האסטרטגיה. דנקנר יהיה אחראי על הניהול השוטף, על הפיתוח ועל ההשבחה של עסקי הקבוצה. בנוסף הודיעה אריסון כי היא מקימה את "אריסון קריאטיב", חברה שהעסק הראשון שלה הוא הוצאת הספר האוטוביוגרפי שכתבה אריסון "לידה -כשהרוח והחומר נפגשים".

אריסון השקעות היא בעלת השליטה בבנק הפועלים, בשיכון ובינוי, בתעשיות מלח ובמיזם המים מיה. שווי השוק של החברות הנסחרות בקבוצה הוא כ-20 מיליארד שקל.

צרו איתנו קשר *5988