אלטק: הזמנות בהיקף 2.2 מ' ד' מלקוח ביטחוני ויצרן ציוד

שתי ההזמנות צפויות לאספקה במהלך 2011

חברת אלטק , העוסקת בייצור פתרונות מתקדמים בתחום המעגלים האלקטרוניים המודפסים (PCB), דיווחה היום על קבלת הזמנות בהיקף של 2.2 מיליון דולר משני יצרנים בתחומי התעשייה הביטחונית והציוד הרפואי עבור מעגלים מודפסים גמישים-קשיחים. שתי ההזמנות צפויות לאספקה במהלך 2011.

ההזמנה שהתקבלה מהיצרן בתחום הצבאי מסתכמת בכ-1.5 מיליון דולר עבור מעגלים מודפסים גמישים-קשיחים והזמנה מיצרן הציוד הרפואי האמריקאי מסתכמת בהיקף של 737 אלף דולר עבור מעגלים מודפסים מסובכים לייצור ציוד רפואי מתקדם.

הזמנות אלו מהוות המשך להתמקדותה ולחיזוק מעמדה העסקי והתחרותי של אלטק באספקת מעגלים גמישים-קשיחים ומסובכים לתחומים הבטחוני והרפואי, בהתאם לתוכנית האסטרטגית של החברה.

"שני היצרנים מהם התקבלו ההזמנות הינם לקוחות קיימים של אלטק, וההזמנות החדשות שבות ומבססות את ההכרה הקיימת ביכולות הטכנולוגיות הגבוהות של אלטק. יתירה מכך, ההזמנה שהתקבלה מהלקוח בתחום הצבאי מהווה עליית מדרגה בהיקף ההזמנות שהתקבלו ממנו ועשויה להעיד על המשך הרחבת הקשרים העסקיים עמו והגדלת היקפי הרכישה בעתיד הקרוב", אמר אריה רייכרט, נשיא ומנכ"ל אלטק.

"בהתאם לתוכנית העסקית ארוכת הטווח של אלטק, אנו ממשיכים לרכז מאמץ בחיזוק מעמדנו העסקי והתחרותי לצמיחה בתעשיות הביטחוניות והציוד הרפואי בעולם. כחלק מתוכנית זו, מבצעת החברה דרך קבע מאמצי שיווק בהגדלת בסיס הלקוחות בשני תחומים אסטרטגיים אלו, תוך שמירה על קשרינו העסקיים עם הלקוחות הקיימים של החברה".

צרו איתנו קשר *5988