אוהדי הפועל ת"א צעקו "אהובה תומר עולה באש" - ונעצרו

במהלך משחק כדורגל מגביע המדינה בין הפועל ת"א ועירוני קריית-אתא צעקו אוהדים אדומים: "אש, אש, אש - אהובה תומר עולה באש" ■ שניים מהם נעצרו

שני אוהדי הפועל תל-אביב נעצרו אתמול (ד') לאחר שקראו קריאות גנאי חריפות נגד תת-ניצב אהובה תומר ז"ל, שנספתה באסון השריפה בכרמל לפני כחודשיים כשניסתה לסייע בחילוץ אוטובוס הצוערים שנלכד באש.

במהלך ההתמודדות מול עירוני קריית-אתא במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה בכדורגל לא הסתפקו האוהדים בשירי עידוד לקבוצתם וכמה מהם והחלו בקריאות גנאי שכללו את הצעקות: "אש, אש, אש - אהובה תומר עולה באש". שניים מהם נעצרו.

ככל הנראה ביקשו השניים, בני 21 ו-23, להקניט את אוהדי עירוני קריית-אתא, העיר בה נולדה מפקדת תחנת חיפה. מיד לאחר המשחק הם נעצרו, ובמשטרה מאוד לא אהבו את הדברים, זאת בלשון המעטה.

"אני רואה בחומרה את המעשה", הדגיש מפקד המחוז הצפוני, ניצב שמעון קורן, שהורה בנוסף לטיפול הפלילי גם להעביר את האירוע לטיפול להתאחדות הכדורגל.

"אנו מקווים ומצפים כי הנושא יטופל בחומרה רבה, שהרי אהובה תומר ז"ל, כמו הקצינים הנוספים נספו וחרפו את נפשם במטרה לסיע ולהציל את חייהם של אחרים", הבהירו במחוז הצפוני, והוסיפו כי הקצינים והשוטרים הזדעזעו לשמע הדברים.

צרו איתנו קשר *5988