צפו: תא הלבשה שמודד את המידות האמיתיות שלכם

תא ההלבשה החדש שפיתחו חברת Body metrics ופריים-סנס הישראלית יסרוק את גופכם בעזרת 8 חיישני לייזר ויגלה לכם את האמת המרה על מידות הבגדים האמיתיות שמתאימות לכם

כמעט בכל פרק של הסדרה המיתולוגית "נשואים פלוס" מגיעה אישה, גדולת מימדים, לחנות הנעליים של אל באנדי, ומתעקשת שמידת הנעליים שלה נמוכה בלפחות 6 מידות מהמידה האמיתית שלה. אחרי שאל מקניט אותה באחת מהבדיחות המפורסמות שלו על נשים שמנות, האישה תמיד עוזבת בכעס את החנות.

אם גם אתם נוטים לייחס לעצמכם מידות קטנות יותר מהמידות האמיתיות שלכם בעת רכישת בגדים, יש טכנולוגיה חדשה שתאלץ אתכם להכיר במציאות המרה. תכירו את תא ההלבשה החדשני של חברת Body Metrics.

תא ההלבשה הזה יסרוק את גופכם בתלת-ממד באמצעות 8 חיישני לייזר, מכף רגל ועד ראש, ולאחר כמה שניות תתקבל במכשיר האייפד של המוכרת בחנות תמונת תלת ממד של גופכם ומידותיכם האמיתיות. לאחר הסריקה (שחייבת להתבצע כאשר רק הלבשה תחתונה לגופכם), תוכנה מיוחדת המשולבת עם קולקציית הביגוד של החנות תמליץ לכם על הגזרות השונות המתאימות והמחמיאות ביותר למידות הגוף שלכם, בהתאם לטעם האישי שלכם באופנה.

פיתוח תא ההלבשה המיוחד הזה הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין חברת Body Metrics המתמחה בסריקה ומיפוי גוף האדם, לחברת הסטארט-אפ הישראלית פריים-סנס שפיתחה את חיישני הלייזר שמבצעים את סריקת הגוף. חברת פריים-סנס מתמחה בפתרונות זיהוי וסריקה ואחראית גם על פיתוח בקר התנועה הפופולארי לקונסולת ה-Xbox של מיקרוסופט, קינקט. בחודש מארס השנה נבחרה פריים-סנס לאחת מחברות הסטראט-אפ החדשניות של שנת 2011 על ידי המכון הטכנולוגי MIT.

תא ההלבשה המיוחד הושק לראשונה השבוע באחת מחנויות הג'ינסים הגדולה בבריטניה, New Look, במרכז הקניות ווסטפילד סטרטפורד שבלונדון. על פי ההודעה הרשמית של Body Metrics, שימוש בתא ההלבשה החדש יאפשר סטדנדרט חדש בהתאמה אישית של בגדים ללקוח שבסופו של דבר יתבטא בהגדלת המכירות. בנוסף, התאמה מדויקת של בגדים לאנשים תפחית במידה ניכרת את החזרות הבגדים לחנות. על פי חברת Body Metrics, בין 20% ל-40% מהבגדים שנמכרים מוחזרים לחנות כיוון שבמדידה שנייה לאחר הרכישה מסתבר שהם אינם מתאימים.

צרו איתנו קשר *5988