קבוצת הרכישה של עומרי כספי רכשה מגרש ב-49 מ' ש'

קבוצת הרכישה מימשה אופציה לרכישת מגרש בגודל 2.3 דונם בנתניה, סמוך לחוף הים ■ 49 דירות ייבנו בפרויקט

קבוצת רכישה אותה ארגנה חברת אמפא מליבו מימשה אמש את האופציה שניתנה לה לרכישת קרקע בנתניה בעבור 49 מיליון שקל (כולל מע"מ).

מדובר בשטח של כ-2.3 דונם במתחם במתחם "נת 600" בקרבת חוף הים בצמוד למלון כרמל בצפון ובית גלודמינץ בדרום. עלות רכישת הקרקע על ידי הקבוצה משקפת מחיר של כמיליון שקל לדירה לקרקע ליחידת דיור. מדובר במחיר גבוה לעסקאות קרקע שנעשו באזור, גם בתקופת הגיאות בענף הנדל"ן.

על השטח עתיד להיבנות פרויקט מגורים בן 18 קומות שיכלול 49 יחידות דיור בלבד. נכון להיום, לפרויקט ניתן היתר חפירה ודיפון והעבודות באתר עתידות להתחיל בקרוב. האופציה נחתמה לתקופה של 4 חודשים במהלכה גיבשה החברה את קבוצת הרכישה. בין חברי קבוצת הרכישה נמנה גם הכדורסלן הישראלי עומרי כספי.

את השיווק ביצעה חברת היילנד. את העסקה ליוו עורכי הדין משה הרדי, אמיר פרס וצוריאל פיקאר ממשרד עורכי הדין "הרצוג, פוקס, נאמן ושות'".

לדברי רענן אלוני, יו"ר אמפא מליבו, "על אף ההאטה בשוק הנדל"ן למגורים, קבוצות הרכישה על פי השיטה שאנו מציעים, מהוות אלטרנטיבה ומציעות מוצר מצויין בהנחות אמיתיות של למעלה מ-15% לפחות ממחירי השוק. קונספט ארגון וליווי קבוצות הרכישה הייחודי של אמפא מליבו, מלווה את הרוכש מהקניה ועד לקבלת מפתח, לרבות ליווי חברי הקבוצה בארגון מכרז לקבלנים, ספקים ואנשי מקצוע, דרך פקוח על הקבלן המבצע, ליווי שינויי דיירים ועד האכלוס".

אמפא מליבו / צלם: viewpoint
 אמפא מליבו / צלם: viewpoint

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988