האורח בטוק-שואו של מייסד וויקיליקס: חסן נסראללה

מייסד וויקיליקס חנך היום את הקריירה הטלוויזיונית שלו בערוץ "רוסיה היום" באנגלית - והחליט לבחור באורח מעניין בתוכנית הבכורה: מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה

האנרכיסט מראיין את רב המחבלים: מייסד וויקיליקס, ג'וליאן אסאנג', פתח היום (ג') את הקריירה הטלוויזיונית שלו בערוץ "רוסיה היום" בשפה האנגלית, בתוכנית הראיונות השבועית שלו.

למרבה ההפתעה, אורחו הראשון בתוכנית הבכורה היה לא אחר מאשר מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה. הראיון יוצא הדופן, שהתקיים בדיבוב לשפה האנגלית, נערך באמצעות שיחת ועידה באינטרנט.

"אנשי ההתנגדות נחושים לשחרר את ארצנו מהכיבוש. אנחנו מייצגים את הנרדפים, את הנכבשים ולהגן על לבנון מפני ישראל", אמר נסראללה לאסאנג'.

בהתייחסות לנעשה בסוריה הבהיר מזכ"ל חיזבאללה: "לא ניכנע ללחץ האמריקני ושל המערב. אנחנו מודעים לרגישות בסוריה, והיא נגררת למלחמת אזרחים, בדיוק כמו שארצות-הברית ובנות בריתה רוצות".

"שוחחתי עם הנשיא אסד כחבר, והוא אמר לי שהוא רוצה לבצע רפורמות במדינה", המשיך נסראללה לגונן על בן הברית מדמשק. "הוא נכון לרפורמות. האופוזיציה היא שצריכה להסכים לדיאלוג. מי שמרוויח כעת מהמצב בסוריה הם אויביה. אנחנו הם ידידיה של סוריה".

צרו איתנו קשר *5988