מיכאל גולן: "קיבלנו הרבה איומים ומכות ומתחת לחגורה"

מנכ"ל גולן טלקום מתראיין לתוכנית החדשה של גלובס TV, "ברקוד": "קיבלנו הרבה איומים; אנחנו חברה אידיאולוגית, והמהפכה צריכה להמשיך" ■ מבטיח לא להעלות מחירים, כפי שהחברה-האם הצרפתית לא העלתה מחירים מזה 12 שנה

מנכ"ל גולן טלקום, מיכאל גולן, התראיין היום (א') לתוכנית צרכנות חדשה של גלובס TV "ברקוד", והתייחס בזוויות שונות לסערת הסלולר של התקופה האחרונה - סערה שבמובנים מסוימים החלה עם השקת שירות הסלולר של גולן טלקום במסיבת עיתונאים מתוקשרת לפני כמה שבועות.

גולן ציין כי גולן טלקום היא עדיין החברה הזולה בשוק עם חבילת ה-99 שקל בחודש שלה כולל הכול, אך הנקודה החשובה ביותר היא המלחמה עם חברות הסלולר הוותיקות, "המפלצות", ומתן אלטרנטיבה למשתמשי הסלולר בישראל.

גולן גילה עוד בראיון בצורה רשמית כי החברה עברה את רף ה-50 אלף מנויים, אשר קיבלו את כרטיס הסים (SIM) בדואר והחלו לדבר ולגלוש עם גולן טלקום.

גולן מתחייב בנוסף שלא להעלות מחירים בשוק והביא לראייה את החברה-האם - פרי הצרפתית - שבמשך 12 שנה לא העלתה מחירים ורק הוסיפה עוד ועוד שירותים, לדבריו.

בראיון טוען גולן גם כי, "קיבלנו הרבה איומים, לחצים, מכות, גם מתחת לחגורה", אבל מדגיש: "אני לא רוצה לפרט ולא רוצה לדבר יותר מדי על זה".

צפו בראיון המלא.

צרו איתנו קשר *5988