זוג גרוש זכה במיליון שקל בלוטו: "נממן לבתנו חתונת חלומות"

בני הזוג הגרושים 11 שנה: "הכול כ"כ יקר, ועד אתמול לא ידענו איך נצליח לעזור לבת שלנו עם החתונה - והנה קיבלנו הזדמנות. כל דבר מעבר לזה, זו בריאות"

זוג גרוש זכה במיליון שקל בלוטו, הפרס השני בהגרלה שנערכה אתמול (ד'). בני הזוג התגרשו לפני כ-11 שנים, ומאז נהגו למלא לוטו בתקווה שיזכו ויוכלו לסייע לבנותיהן המשותפות. כעת הם יוכלו לעשות זאת.

הבוקר (ה') הגיעו בני הזוג לבית מפעל הפיס לקבל את הפרס וציינו כי "אנחנו אמנם גרושים, אך היחסים בינינו יוצאי דופן. אני גרה באזור המרכז, והגרוש שלי בצפון, ובכל שבוע אחד מאיתנו ממלא טופס בנפרד בידיעה שאם נזכה יום אחד נתחלק בפרס.

"כשהגרוש שלי התקשר אליי אתמול ב-2:00 בלילה והעיר אותי מהשינה. מיד הבנתי שזכינו בלוטו, והשאלה הראשונה ששאלתי אותו לאחר שסיפר לי את דבר הזכייה הייתה - האם נוכל לממן לבת שלנו, שרק עכשיו קיבלה הצעת נישואים, את חתונת החלומות שלה. הכול כל-כך יקר, ועד אתמול לא ידענו איך נצליח לעזור לה עם החתונה, והנה קיבלנו הזדמנות להעניק לה חתונה מהחלומות. כל דבר מעבר לזה, זו בריאות".

הבוקר הגיע למפעל הפיס גם הזוכה ב-3.5 מיליון שקל בהגרלה שנערכה ב-8 בינואר. הזוכה בפרס השני, תושב השרון בשנות ה-30 לחייו, לא ידע שזכה, אלא כשהגיע למלא טופס חדש: "רק אתמול אמרו לי שכתוב שזכיתי בסכום גדול, ושאני צריך לגשת לבית מפעל הפיס לקבל את הפרס. הגעתי הביתה ומיד נכנסתי לאינטרנט על מנת לראות בכמה כסף זכיתי. את רוב הכסף אשקיע ברכישת דירה, ואולי סוף-סוף אגשים את חלומי להפוך משכיר לעצמאי".

צרו איתנו קשר *5988