צפו בסוויטה המפוארת של נתניהו בסין - 70 אלף שקל ללילה

נתניהו, רעייתו ובניו שוהים בימים אלה בסין בביקור ממלכתי ולנים בסוויטה במלון יוקרתי ■ לשכת רה"מ: הסינים מממנים, נתניהו משלם על ילדיו ■ צפו בתמונות מהסוויטה המפוארת, וגם: מה מציע המלון לאורחיו?

כבוד של מלכים: רה"מ בנימין נתניהו, רעייתו שרה ושני ילדיהם שוהים בימים אלה בסין בביקור שמטרתו להגביר את שיתוף הפעולה הכלכלי בין ישראל וסין. זו הפעם הראשונה שנתניהו לוקח את בניו לביקור ממלכתי בחו"ל, והמשפחה מתארחת בסוויטה באחד המלונות המפנקים והיוקרתיים במדינה: פורטמן ריץ קרלטון (Portman Ritz Carlton).

כפי שניתן לראות בתמונות המצורפות, מדובר במלון 5 כוכבים ובו 610 חדרים, 5 מסעדות (סינית, איטלקית, יפנית ועוד), מועדון בריאות (הכולל מכון כושר, ספא, בריכה ומגרשי סקוואש), נוף לקו הרקיע של שנחאי, חדרים מאובזרים, שירות חדרים 24 שעות ביממה, מרכז מסחר ועוד.

במלון כמה סוגים של סוויטות, בשטחים של 50 מ"ר לסוויטה הקטנה ביותר עד 500 מ"ר לגדולה והמפוארת ביותר. מדובר בסוויטה הנשיאותית השמורה בין היתר למנהיגי מדינות, עם 4 חדרי שינה, נוף מרהיב.

באתר המלון לא נוקבים אמנם במחירי החדרים והסוויטות, אולם לפי פרסום באתרים זרים עלות האירוח בסוויטה הנשיאותית הינה כ-120 אלף יואן, שהם 19,300 דולר (כ-70 אלף שקל ללילה).

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה כי "כל ההוצאות של השהות בבית מלון על הזוג ועוד מספר אנשי פמלייה משולמות על ידי הסינים, זאת כי ראש הממשלה אורח רשמי והעובדה שבחרו לארח אותו במלון הזה מעידה על החשיבות שהסינים רואים בביקורו". באשר למימון שהייתם של בניו של נתניהו, יאיר ואבנר, נמסר כי "כל ההוצאות על ילדיו של ראש הממשלה ממומנות מכיסו הפרטי של נתניהו". בלשכה טוענים עוד כי העלות נמוכה בעשרות אלפי שקלים ממה שפורסם.

צרו איתנו קשר *5988