רוכש הפנטהאוז ברחוב נחמני ב-80 מ' ש': אבי נאור

נאור, מייסד אמדוקס, רכש מחברת לנוקס פנטהאוז בשטח 500 מ"ר ■ מדובר בעסקה יוצאת דופן שבוצעה בסכום זה, בשל העובדה כי בדרך כלל רכישת נכסים בסכומים דומים בתל אביב מתבצעת במגדלי יוקרה גבוהים

איש העסקים הישראלי שרכש את הפנטהאוז בפרויקט נחמני לנוקס בתל אביב תמורת 79.4 מיליון שקל, הוא מייסד ענקית התוכנה אמדוקס אבי נאור, כך נודע ל"גלובס".

את העסקה ביצע נאור בחודש יולי האחרון, כאשר רכש פנטהאוז בשטח של כ-500 מ"ר בנוסף למרפסות, בפרויקט שמקימה חברת לנוקס השקעות. מדובר בבניין לשימור הידוע בשם "בית הציפורן", הממוקם בפינת הרחובות נחמני ואחד העם. הפרויקט כולל שימור המבנה הקיים והוספת קומה ושני אגפים נוספים, כך שיכלול לבסוף 24 דירות יוקרה. מדובר בעסקה יוצאת דופן שבוצעה בסכום זה, בשל העובדה כי בדרך כלל רכישת נכסים בסכומים דומים בתל אביב, מתבצעת במגדלי יוקרה גבוהים.

נאור ייסד בשנות ה-80 את חברת "אמדוקס", כיהן כמנכ"ל החברה במשך שבע שנים והוביל את החברה למהלך של הנפקתה בבורסה. ב-2002 מכר את מניותיו בחברה תמורת 300 מיליון דולר. ב-2010 מונה נאור ליו"ר חברת ריטליקס. נאור נחשב לאחד מאנשי העסקים הבולטים ביותר התורמים מהונם לטובת מטרות ציבוריות. 4% מהונו העצמי של נאור, נתרם מדי שנה לגופים שונים. הוא הקים ב-1997 את עמותת "אור ירוק" לאחר שבנו רן נהרג בתאונת דרכים בהיותו בן 19. נאור אף זכה לאות עיטור הנשיא לשנת 2013.

מאבי נאור נמסר: "אני לא נוהג להגיב על דברים מהסוג הזה".

צרו איתנו קשר *5988