הנקראות ביותר

אפקט אייל גולן: "הכוכב הבא" גברה על "אקס פקטור" במספר הצופים

בתוכנית "הכוכב הבא" של קשת צפו השבוע כ-956 אלף צופים - כ-1,000 צופים יותר מאשר בתוכנית "אקס פקטור" של רשת ששודרה במוצ"ש

לראשונה מאז עלתה "אקס פקטור" לאוויר, גוברת עליה "הכוכב הבא" במספר הצופים. בחסות השמועות, הרשתות החברתיות וצו איסור הפרסום, מגיע משדר הריאליטי של קשת, עדיין עם אייל גולן, ל-956 אלף צופים - כ-1,000 צופים יותר מאשר בתוכנית "אקס פקטור" של רשת ששודרה במוצ"ש.

"הכוכב הבא" גם משיגה נתח צפייה גבוה יותר מ"אקס פקטור". כלומר, 51.5% מבין צופי הטלוויזיה ביום ראשון צפו ב"הכוכב הבא", לעומת 51.1% מבין צופי הטלוויזיה שצפו במוצאי שבת ב"אקס פקטור".

כך או אחרת, בספירת משקי-הבית, "אקס פקטור" היא עדיין התוכנית המובילה בטבלת הרייטינג, אם כי בפער מצומצם. ב-37.6% מהבתים של חבריו היהודים של פאנל הפיפל מיטר היו מקלטי טלוויזיה דלוקים במוצ"ש על התוכנית.

"חדשות השבת" של ערוץ 2 בהגשתה של דנה ויס רשמה אמש נתון גבוה במיוחד - 27.8% בקרב משקי-בית יהודיים. המהדורה המרכזית של ערוץ 2 בהובלתו של דני קושמרו, יחד עם קרן מרציאנו, רשמה אף היא נתון גבוה במיוחד השבוע - 25.4% לעומד 10.1% למהדורה המרכזית של חדשות 10.

בימי שני ערוץ 10 צובר נתח צפייה גבוה יחסית, מה שמוריד את נתח הצפייה ב"אמא מחליפה" של קשת לנתח של 31.8% בלבד, ואולם בזכות ספירת משקי-הבית זוכה התוכנית לנתון טוב של 24.7% צפייה.

"רד ודביר" - הלייט נייט המענג של רשת - שומר על נתונים מוצלחים למרות השעה המאוחרת וכנראה לא רק בזכות המקפצה המשובחת של "אקס פקטור" - 557 אלף צופים ונתח צפייה של 36.5%.

הדרמה הנצפית של השבוע היא "שנות ה-80" של רשת, עם 21.6% צפייה במשקי-בית (נתח 35.1% וחצי מיליון צופים) ביום חמישי.

נתון גבוה ל"יומן" עם אילה חסון בערוץ 1 השבוע - 7.1% לעומת 20.1% ל"אולפן שישי" ו-6.2% לשישי של ערוץ 10.

רייטינג 24

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות