טיבי השווה את ליברמן לגבלס: "גזען שאפילו כבוד אין לו"

ח"כ טיבי פרסם בדף הפייסבוק שלו תגובה לקריאה של שר החוץ להחרים עסקים ערבים ששובתים לאות הזדהות עם תושבי עזה ■ טיבי: "מזכיר לי את החרם של ה-1 באפריל בשנת 1933 שיזם גבלס נגד יהודים מאותה סיבה"

אחמד טיבי / צלם: איל יצהר
אחמד טיבי / צלם: איל יצהר

לאחר שמוקדם יותר היום (ב') שר החוץ אביגדור ליברמן פרסם פוסט בדף הפייסבוק שלו בו הוא קורא להחרים חנויות של ערבים המשביתים אותן בשל התנגדות למבצע צה"ל בעזה, ח"כ אחמד טיבי פרסם פוסט בו הוא מגיב לליברמן ומשווה אותו ללא פחות מאשר שר התעמולה הנאצי יוזף גבלס.

"ליברמן קורא להחרים מסחר אצל ערבים בגלל השביתה והאבל היום: שוב קורא פוליטיקאי ימין פשיסטי לא לקנות אצל בני המיעוט, אבל הפעם הוא לא גרמני או פולני. הפעם הוא ישראלי", לשון הפוסט שכתב טיבי. "גזען שאפילו כבוד אין לו עם מי שמתאבל על בניו. מזכיר לי את החרם של ה-1 באפריל בשנת 1933 שיזם גבלס נגד יהודים מאותה סיבה". טיבי לא הסתפק בכך והוסיף גם תמונה של גבלס לצד תמונה של ליברמן.

כאמור, ליברמן קרא היום בדף בפייסבוק שלו לאזרחי ישראל שלא לקנות בחנויות ובעסקים של ערביי ישראל ששובתים ואבלים היום לאות הזדהות עם תושבי עזה ונגד מבצע "צוק איתן". השביתה והאבל - הם ביוזמתו של ח"כ אחמד טיבי.

אחמד טיבי / מהפייסבוק
 אחמד טיבי / מהפייסבוק

צרו איתנו קשר *5988