צביקה הדר פורש אחרי 11 עונות ב"כוכב נולד" ו"הכוכב הבא"

הדר לא ישתתף בעונה הבאה של "הכוכב הבא" אך ייישאר מפיק שותף ■ בנוסף ישתתף בתוכנית בידור חדשה של קשת ויצטרף לצוות התוכנית "מועדון לילה"

צביקה הדר / צילום: דור מלכה
צביקה הדר / צילום: דור מלכה

צביקה הדר, שהיה שותף ליצירת התוכניות "כוכב נולד" ו"הכוכב הבא" והפקתן והשתתף בהן מזה 11 שנים בעמדת המנחה והשופט, הודיע היום (ד') כי הוא פורש מתפקידו על מנת להתפנות לעיסוקיו האחרים.

בין היתר ישתתף הדר בתוכנית בידור קומית חדשה בזכיינית ערוץ 2 קשת, יצטרף לצוות התוכנית "מועדון לילה" וימשיך בעבודתו על סיטקום חדש שהוא מפתח בימים אלה. בנוסף ימשיך הדר לחרוש במות בכל הארץ עם מופע הבידור "חי על הבמה" החוגג בימים אלה 120 הופעות.

הדר, קומיקאי, שחקן, מפיק ומנחה טלוויזיה, שהוגדר לא פעם כ"איש הבידור המוביל בישראל", הוא בוגר תואר ראשון למשחק באוניברסיטת תל-אביב והחל את דרכו המקצועית כשחקן צעיר בתיאטרון הקאמרי וכסטנדאפיסט.

הדר התפרסם לראשונה בטלוויזיה בסדרה "קומדי סטור", והיה בין מפיקי ויוצרי הסיטקום "שמש", שם כיכב בתפקיד הראשי. כמו כן, הדר שותף ליצירה ולהפקת סדרת הדרמה "השיר שלנו" ודרמות רבות נוספות במסגרת טדי הפקות. ב-1997 השתתף בסרט הקולנוע עטור הפרסים "עפולה אקספרס".

בשנת 2002 היה הדר שותף להפקת והנחיית השעשועון "לא נפסיק לשיר", שהפך בשנת 2003 לתוכנית "כוכב נולד" ששודרה במשך 10 שנים בפריים-טיים.

הדר אף הנחה את התכנית "נולד לרקוד" במשך 3 העונות בהן שודרה וכם הנחה את התוכנית "בית-ספר למוסיקה", בה היה שותף ליצירת והפקת הפורמט. בשנים 2010-2012 השתתף בסדרת הדרמה "בלו נטלי" ששודרה ב-yes.

בשנת 2013 עלתה לאוויר התוכנית "הכוכב הבא", שהדר בין מפיקיה ויוצריה ומשמש בה כחבר בפאנל השופטים. הפורמט נמכר לכ-25 מדינות ברחבי העולם.

הדר מסר בתגובה: "אחרי שנים רבות, טובות ופוריות של עבודה בפרויקט שאפשר בקלות לכנותו פרויקט דגל עבורי, עבור טדי הפקות ועבור קשת, אני מרגיש שהגיע הזמן שאפרוש מהשתתפותי על מנת לפנות את זמני לטובת פרויקטים חדשים ומאתגרים שאני נרגש לקחת חלק בהם".
אמשיך להיות מפיק שותף בתוכנית וללוות אותה על כל היבטיה, ואני אפילו די נרגש להביט במפעל הנהדר הזה בפעם הראשונה מהצד השני של המסך".

צרו איתנו קשר *5988