מוזס-שלום: "רצה להתקלח אחרי מעלית עם זהבה גלאון"

ג'ודי ניר-מוזס-שלום מחקה את הציוץ בטוויטר - אך הבהירה: "לא מתחרטת, רציתי להראות את הצביעות האינסופית של האישה הזו"

ג'ודי ניר מוזס בתצוגת האופנה של קסטרו סתיו חורף 2014-15/ צילום: שוקה כהן
ג'ודי ניר מוזס בתצוגת האופנה של קסטרו סתיו חורף 2014-15/ צילום: שוקה כהן

ג'ודי ניר-מוזס-שלום, אשתו של שר האנרגיה סילבן שלום, אוהבת לפרסם בטוויטר לא מעט אמירות שנויות במחלוקת. אתמול (א') היא פרסמה אמירה פרובוקטיבית במיוחד - ומחקה אותה מיד.

מוזס-שלום כתבה: "רצה למקלחת אחרי שהות במעלית עם שתי שונאות ישראלים גלאון ורוזין. פחחחח". על הכוונת הפעם היו חברות הכנסות ממרצ, זהבה גלאון ומיכל רוזין.

 גודי ניר מוזס שלום. צילום מסך
  גודי ניר מוזס שלום. צילום מסך

למקרה שהכתוב לא הבהיר זאת מספיק, מוזס-שלום אמנם חולקת מעלית עם נשים כמו גלאון ורוזין - אבל ממש לא חולקת אתן דעות. הציוץ שלה הגיע לאחר דברי הביקורת של חברות הכנסת ממרצ על משטרת ישראל והריגת חיר חמדאן.

אף שהסירה את הטקסט, כמה דקות אחר-כך הוסיפה מוזס-שלום צילום של תגובתה של גלאון על האירוע בכפר כנא, בשילוב הכיתוב: "שתדאג ככה גם ליהודים". על תוכן הציוץ הראשון, אגב, היא התעקשה להבהיר כי איננה מתחרטת.

 גודי ניר מוזס שלום. צילום מסך
  גודי ניר מוזס שלום. צילום מסך

כך מוזס-שלום הסבירה את עצמה: "במקום להודות לשוטרים ששומרים על חיי האזרחים בירושלים, במסירות יום ולילה, במקום לשמוע שהמחבל לא הצליח לפגוע - זהבה גלאון מפרסמת בפייסבוק שלה פוסט נגד השוטרים והמשטרה? אני אחת שמוכנה לעשות הכול למען שלום, הכול. אבל באותה נשימה לא מוכנה לסרס את השוטרים המופלאים ששומרים על ביטחוננו. הציוץ היה ילדותי, אבל נבע מכעס ענק על הצביעות האינסופית של האישה הזו".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988