דיווח: ישראל מסייעת למצרים ותקפה מעוזי טרוריסטים בסיני

התקשורת הפלסטינית מדווחת כי מטוסים ללא טייס תקפו מספר מטרות בצפון חצי האי סיני ■ על פי הדיווח, מספר בני אדם נהרגו בתקיפה, שלה אין כל אישור מגורמים ישראלים ואמינותה מוטלת בספק

מלט אלביט מערכות / צילום: יחצ
מלט אלביט מערכות / צילום: יחצ

על רקע גל פיגועי הטרור שמכה בחצי האי, מדווחת התקשורת הפלסטינית כי מצרים זוכה לחיזוק מצד ישראל: על פי הפרסום באתר "שאמס-ניוז", מטוסים ללא טיס של צה"ל תקפו אמש שני בתים בצפון סיני.

על פי האתר, הנסמך לטענתו על מקורות מהימנים ועדי ראייה, ישראל מסייעת ללחימה של צבא מצרים בתאי הטרור בצפון חצי האי ובמסגרת זו, ביצעו המטוסים תקיפות שבמהלכן נהרגו מספר בני אדם. המקורות לא מסרו היכן בדיוק התבצעו התקיפות.

לדיווח אין אישור ממקורות נוספים ומגורמים בישראל. בעבר נטען כי ישראל חיסלה מהאוויר פעילי טרור שתכננו וביצעו פיגועים נגדה בשטח חצי האי והשתייכו לארגון "אנסאר בית אלמקדס", שחבר באחרונה לדאע"ש.

בימים האחרונים מכה גל טרור את חצי האי סיני, כשארגון המסונף לדאע"ש נוטל אחריות על שורת פגיעות בחיילים ובשוטרים. על פי הדיווחים, לפחות 50 בני אדם נהרגו בתקיפות האחרונות שביצעו פעילי הטרור, רבים מהם מכוחות הביטחון המקומיים. מצרים נמצאת בתקופה מתוחה במיוחד בעקבות האירועים, וכוחות רבים הוזרמו לאזור על מנת להילחם בתופעה.

צרו איתנו קשר *5988