תקלות חמורות בכל השירותים המקוונים של אפל

גולשים רבים בעולם מדווחים בשעות האחרונות על תקלות בשירותים המקוונים של אפל, בהם iTunes ו-App Stores ■ במקרים אחרים ניסיון להוריד תוכן מ-iTunes מביא את המשתמש לעמוד בו מוצגת שגיאה

חנות אפל בסין  / צילום: בלומברג
חנות אפל בסין / צילום: בלומברג

לא הכול ורוד בממלכת הטכנולוגיה מקופרטינו - חנויות האפליקציות של אפל - App Store ו-iTunes סובלות מתקלות רבות שלא מאפשרות למשתמשים להוריד אפליקציות. התקלה קיימת במדינות רבות בעולם ולא רק בישראל.

חנות האפליקציות של אפל עולה ויורדת מהרשת לסרוגין מהבוקר, כאשר ההודעה המתקבלת היא שהאפליקציה אותה מחפשים לא קיימת, למרות שלא התבצע שום ניסיון חיפוש. אם המשתמש אכן הצליח למצוא את מבוקשו, מתקבלת הודעת שגיאה. במקרים אחרים, גולשים הצליחו להיכנס לאתרים של אפל אך לא הצליחו להוריד תוכן וקיבלו הודעת שגיאה לפיה האתר אינו זמין כעת.

במקרים אחרים, ניסיון להוריד תוכן מ-iTunes מביא את המשתמש לעמוד בו מוצגת שגיאה שהתוכן לא יכול להיות מוצג או שהחנות לא זמינה כרגע ולכן לא ניתן להשלים את הבקשה. חנות האפליקציות באייפונים ובאייפד כן זמינה, אבל לא ניתן לבצע רכישות, כאשר ניסיון ללחוץ על כפתור ההתקנה לא מוביל לשום מקום. תקלות דומות קיימות גם בחנות האפליקציות למחשבי המק. כמו כן, דיווחים ברשת מציינים שגם שירות התמיכה האינטרנטי לא עובד.

מחברת אפל לא נמסרה תגובה.

צרו איתנו קשר *5988