סמנכ"לית השיווק של רדיו ללא הפסקה, סיגל גפני, עוזבת

זאת אחרי 15 שנה ■ גפני: "אני עוזבת מקום שהיה בית שני עבורי, וזה הזמן למצוא את האתגר הבא"

סיגל גפני / צילום: יחצ
סיגל גפני / צילום: יחצ

אחרי 15 שנה ברדיו ללא הפסקה, סמנכ"לית השיווק סיגל גפני הודיעה לבעלי המניות ולמנכ"ל על החלטתה לעזוב.

במסגרת תפקידה ניהלה גפני את פעילות השיווק והפרסום של התחנה, שכללה שיתופי-פעולה אסטרטגיים, מסחריים ותוכניים ופיתוח תחום שיווק התוכן והקריאייטיב של רצועות השידור ברדיו ובמערך הדיגיטל של התחנה. בנוסף היא ניהלה את מערך יחסי הציבור, את הרגולציה ואת תחום האחריות החברתית. במקביל היא מוכרת לציבור כחזאית במהדורת "יומן" של ערוץ 1. 

בעשור האחרון לקחה גפני חלק בצוות הגשת המכרזים לזיכיונות שידור של קבוצת רדיו ללא הפסקה, הכוללת את רדיו 103FM, רדיו צפון ללא הפסקה (שם היא מכהנת גם כדירקטורית) ואת תחנת רדיו ECO99FM, אותה הציעה גפני לאפיין כתחנה הירוקה הראשונה בארץ.

מנכ"ל רדיו ללא הפסקה, אור צלקובניק, מסר כי "סיגל גפני, מעמודי התווך של התחנה, היא התגלמות כל אותם אלמנטים להם זקוק ארגון מוביל. היא הביאה עמה מדי יום חשיבה מקורית, מקצועיות רב-תחומית ויחס אישי שאין שני לו. החותם המקצועי והאישי שהטמיעה בתחנה ימשיך להיות מורגש בכל שידור, כמו גם האנרגיה החיובית והנפלאה שבאה מתוכה, חילחלה לתוככי התחנה ומשם אל המאזינים. אני מאחל ובטוח שאכן תהיה לה הצלחה גדולה בהמשך". 

גפני מסרה בתגובה כי "בתקופה בה מספר ערוצי התוכן הוא עצום, להצליח לאורך שנים לייצר רמת מעורבות גבוהה ונאמנות מצד קהלים רבים זה דבר מאתגר במיוחד. אני עוזבת מקום שהיה בית שני עבורי, וזה הזמן למצוא את האתגר הבא. אני מודה מעומק הלב לאנשים הנהדרים והמוכשרים שקשורים לרדיו ללא הפסקה, ובראשם למנכ"ל אור צלקובניק ולמנכ"ל עד לא מכבר איל פאר, על שהייתה לי הזכות ליצור איתם רדיו מצוין ושובר שיאים. תודה גדולה במיוחד לבעלי המניות, ובראשם לאלי עזור, על ההערכה ועל ההזדמנות שניתנה לי להתנסות באופן מעמיק בכל הקשור לתרבות ניהולית ועל ההשראה העצומה לאורך השנים".

צרו איתנו קשר *5988