ענבל אור: ניסו לרצוח אותי, עבריינים סיממו אותי ואת ילדיי

בסרטון שהפיץ איש יחסי הציבור החדש שלה, טוענת ענבל אור כי ניסו להתנקש בחייה, סיממו את ילדיה ואף הציתו את בית הוריה – כסימן אזהרה מצד עבריינים ■ צפו בתיעוד

יזמית הנדל"ן לשעבר ענבל אור ממשיכה לתפוס כותרות.

בסרטון קשה לצפייה שהופץ היום (ב') בעמוד הפייסבוק של יוליאן לוינסון, איש יחסי הציבור החדש שאותו שכרה בימים האחרונים במקומו של היחצ"ן דודי מליץ, היא טוענת כי ניסו להתנקש בחייה, סיממו את ילדיה, ולדבריה אף הציתו אתמול (א') את בית הוריה - כסימן אזהרה מצד עבריינים.

"האמת שזה כבר 10 ימים בערך, שלצערי גיליתי שאנחנו מצויים במדינת עולם שלישית, מדינת מאפיה. לאחרונה גיליתי שנעשה לי עוקץ מאוד גדול בחברה, שמעורבים גורמים בכירים והרבה מאוד אנשים במשק הישראלי. הגעתי עם זה למשטרה. לצערי מעורבים גם אנשי משטרה שלא הסכימו לקבל עדות של הדברים. הגעתי למע"מ ואז גיליתי גם שסגרו לי תיק מע"מ ללא ידיעתי ולא מוכנים להציג את מסמך סגירת התיק", אומרת אור.

"סיממו אותי ואת ילדיי, כן, סיממו אותי ואת ילדיי, אני ושני ילדיי, תינוק בן שנה וילדה בת 12. כשהגעתי לבית החולים כדי לברר איזה סם הוחדר, נאמר לי שלא עושים בדיקות דם. אמרו לי שעובדת סוציאלית רוצה לקחת לי את הילדים. למה כשלקחו לי את הכול בעוקץ אכזרי אני לא יכולה לסמוך גם על המשטרה שלנו? בקושי רב הגעתי ללה"ב 443, בפיג'מה, עם הילדים, ואני מבקשת רק שיבדקו האם יש אמת בדבריי".

אור ממשיכה ומאשימה, הן את המשטרה והן גורמים נוספים, בכך שלדבריה נטלו חלק בקונספירציה שמטרתה להפילה: "לקחתם הכול, עשקתם, ואני מדברת על הכי גדולים במשק - על משפחות של מאפיות. הגעתי לסגן מפקד תחנת רחובות, ואני אומרת לו אדוני, איך אתם משחררים אותו? הוא חמוש? יש לי הקלטות, יש לי הוכחות. אתמול הציתו את בית הוריי במזכרת בתיה. אצל העבריינים זה נקרא 'סימן אזהרה'. אבל אני לא מפחדת ולא אפחד. אני לא רוצה שנשיא בית משפט יקבל החלטות בגלל שוחד, זה לא הגיוני. קומבינות על קומבינות, למה?"

מיוליאן לוינסון תקשורת נמסר בהמשך לדברים: "בתקופה האחרונה ענבל מאוימת על-ידי מספר גורמים. היא נעקצה על-ידי הקרובים אליה. בימים הקרובים האמת תצא לאור. ענבל אישה מאוד כשרונית אשר נקלעה לסיטואציה מאוד קשה ותצא ממנה בקרוב מאוד".

ענבל אור עם היחצן גוליאן לוינסון/ צילום:גוליאן לוינסון תקשורת
 ענבל אור עם היחצן גוליאן לוינסון/ צילום:גוליאן לוינסון תקשורת

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988