סבב מינויים באגף התקציבים: איתי טמקין מונה לסגן הממונה על התקציבים

טמקין, שיחליף בתפקיד את יוגב גרדוס, החל את דרכו באגף תקציבים לפני כשמונה שנים וכיהן במספר תפקידים ביניהם רפרנט ורכז מאקרו, תרבות וספורט • בנוסף, צחי דוד מונה למ"מ הממונה על התקציבים לענייני נדל"ן ושלטון מקומי

איתי טמקין / צילום: דוברות משרד האוצר, יח"צ
איתי טמקין / צילום: דוברות משרד האוצר, יח"צ

מינויים ראשונים באגף התקציבים באוצר מאז עזיבתו של הממונה שאול מרידור. ממלא מקומו של מרידור יוגב גרדוס הודיע היום (ב') כי איתי טמקין מונה לסגן הממונה על התקציבים לענייני מאקרו, צחי דוד מונה למ"מ הממונה על התקציבים לענייני נדל"ן ושלטון מקומי.

טמקין (35) שיחליף בתפקיד את גרדוס, החל את דרכו באגף תקציבים לפני כשמונה שנים וכיהן במספר תפקידים ביניהם רפרנט ורכז מאקרו, תרבות וספורט. משנת 2017 מכהן טמקין כרכז משרד הפנים והשלטון המקומי באגף. במסגרת תפקידיו ריכז את קידום חוק הנומרטור וכן את הרפורמה להסדרת שוק ההימורים החוקיים בישראל וליווה את הליך אישור תקציב המדינה לשנים 2013-2014, 2015-2016 וכן את תקציב 2017-2018.

טמקין הוא בעל תואר שני בכלכלה ותואר ראשון בכלכלה - שניהם מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

צחי דוד ימלא באופן זמני את תפקיד הסגן לענייני נדל"ן ושלטון מקומי, תפקיד שהתפנה בחודש יולי בעקבות עזיבתו של אריאל יוצר, המיועד להתמנות למנכ"ל ישראמקו.

צחי דוד / צילום: דוברות משרד האוצר, יח"צ
 צחי דוד / צילום: דוברות משרד האוצר, יח"צ

דוד (37) כיהן כרכז לענייני מקרקעין תכנון והגנת הסביבה באגף תקציבים בין השנים 2013-2016 ובשנת 2016 מונה למנהל מחוז תל אביב ברשות מקרקעי ישראל. במסגרת תפקידיו ריכז את קידום התכנון בשדה דב, הסכם אסטרטגי לפינוי בינוי בית חולים תל השומר, שיווק מתחם מכבי יפו ועסקאות משמעותיות בשוק הנדל"ן כגון עסקת הדולפינריום, רשות השידור ועוד.

דוד הוא בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. גרדוס אמר על המינויים כי "איתי טמקין וצחי דוד מביאים עמם ניסיון רב שנים בתחומי העיסוק השונים של משרד האוצר. אני בטוח כי תהיה להם תרומה משמעותית בעבודת המשרד בתקופה מאתגרת זו".

צרו איתנו קשר *5988