קבוצת רכישה קנתה בניין משרדים בשיכון דן ב-37 מיליון שקל

המוכרת היא חברת רמות אופיס שבשליטת איציק ברוך, ישראל לוי ואליאב מימון • את קבוצת הרכישה ארגנה גבע נדל"ן

בניין המשרדים (במרכז התמונה) ברחוב חיים הזז 16-18 בתל אביב / צילום: GRIFFING AERIAL PHOTOS
בניין המשרדים (במרכז התמונה) ברחוב חיים הזז 16-18 בתל אביב / צילום: GRIFFING AERIAL PHOTOS

קבוצת רכישה שארגנה גבע נדל"ן, בבעלותם של ערן לב וגלעד רוזה, מימשה אופציה שניתנה להם לפני כעשרה חודשים לרכישת בניין משרדים בשיכון דן שבתל אביב. מדובר במבנה שהיה בבעלות חברת רמות אופיס, של איציק ברוך, ישראל לוי ואליאב מימון.

המבנה הוא בניין משרדים המשתרע על פני כ-2,500 מ"ר וכולל 30 חניות ברחוב חיים הזז 16-18. הבניין בנוי על שטח של כ-1.5 דונמים. הקבוצה שילמה תמורת הבניין 37.3 מיליון שקל ומתעתדת להשקיע 10 מיליון שקל נוספים בשיפוץ וחלוקה מחדש של הבניין.

חיים הזז הוא רחוב קטן בשכונת רביבים על גבול שיכון דן. התב"ע החלה על המגרש היא מסחרית וההיתר הוא למשרדים. בכוונת הקבוצה לשפץ את המבנה ולהפוך אותו למתחם של כ-30 משרדים, בשטחים שבין 20 מ"ר ל-150 מ"ר ברוטו. כל יחידות המשרדים ייהנו מחצר פרטית או גינת גג צמודה. משרד האדריכלים RUST של שני טל ורענן שטרן אחראי על הפרויקט. צפי אכלוס הפרויקט הוא כשנה.

מחברת גבע נדל"ן נמסר לגלובס כי "אנחנו גאים מאוד בקבוצה החזקה שהתגבשה דווקא במהלך תקופת הקורונה, המורכבת ממשתמשי קצה וביניהם רופאים, פסיכולוגים עורכי דין ורואי חשבון מהסביבה כמו גם אנשי עסקים בכירים מתחומי הפיננסיים והנדל"ן שזיהו את ההזדמנות. אנו מאמינים כי תחום המשרדים, שחווה טלטלה קשה בשנה האחרונה, יעשה את ההתאמות הנדרשות לעולם פוסט הקורונה".