דו"ח פינטק | פודקאסט

הכירו את מנוע החיפוש שעשוי לשנות את הרגולציה בביטוח

במשך שנים מתמודדים אנשי הציות בחברות הביטוח עם ריבוי תקנות באופן ידני ומגושם • מנוע חיפוש חדש מנסה לשנות את צורת העבודה הקלאסית ולהקל על ארגונים בהתמודדות • האזינו

חיפוש במנוע חיפוש / צילום: shutterstock
חיפוש במנוע חיפוש / צילום: shutterstock

מערך הציות לתקנות בביטוח, המתקיים בכל גוף פיננסי גדול, מתבצע כבר שנים ארוכות בידי מומחים ארגוניים ותיקים הנדרשים לחפש באופן ידני את התקנות המדוברות. הקידמה הטכנולוגית לא פוסחת גם על עולם הציות, ומנועי חיפוש ייעודים, העוסקים ברגולציה ביטוחית פיננסית בלבד קמים בעולם. אלו מבקשים לשנות את המציאות על ידי חיפוש המבוסס אלגוריתם וקוד פתוח.

"המנוע יקל על הארגונים ויהפוך את המשרות בשוק הביטוח והפיננסים ליותר דינמית" מסבירה מורלי דורי, מנכ"לית ומייסדת מנוע החיפוש 'פיל מרקט פלייס', בראיון לד"ר אושי שהם-קראוס בפודקאסט 'דוח פינטק'.

עוד בפרק: איך מנוע החיפוש עובד, ובמה שונה ממנועי חיפוש אחרים המוכרים לכולנו?

מורלי דורי / צילום: יוסי כהן
 מורלי דורי / צילום: יוסי כהן

עקבו אחר הפודקאסט בספוטיפיי, אפל פודקאסטס, גוגל פודקאסטס או באפליקציית הפודקאסטים האהובה עליכם בהעתקת כתובת ה- RSS

■■

ד"ר אושי שהם-קראוס הוא דוקטור לפילוסופיה של הכלכלה, עוסק בלימודי עתידים בתחום הפיננסי. לימד במשך שנים בבתי הספר לכלכלה ולמינהל עסקים במכללה למינהל. מרצה ויועץ בתחומי ה-Fintech ,Wealthtech ,Insurtech. מרצה על התפתחויות טכנולוגיות קרובות והשפעתן על סקטורים שונים בתעשייה ומדריך בשימוש בסכמות חשיבה מתחום לימודי העתידים לטובת עבודה ארגונית. ניתן להשיג את אושי באתר הבית או במייל.

צרו איתנו קשר *5988