בתום 27 שנים: רזי ברקאי פורש מהגשת "מה בוער" בגלי צה"ל

בגלי צה"ל מדגישים כי ייעשה מאמץ משותף שברקאי ימשיך לשדר בתחנה בפורמט אחר • ברקאי: "הגעתי למיצוי. תודתי הגדולה למאזינים ולצוותים המסורים שהיו שותפיי לדרך לאורך שנים"

רזי ברקאי / צילום: גל חרמוני
רזי ברקאי / צילום: גל חרמוני

לאחר 27 שנים, העיתונאי ואיש התקשורת רזי ברקאי נפרד מתוכנית האקטואליה שכה מזוהה איתו, "מה בוער".

ברקאי הודיע לממלאת-מקום מפקדת גלי צה"ל, גלית אלטשטיין, על רצונו לפרוש מהנחיית התוכנית, והוא ייפרד מהמאזינים בזמן הקרוב במהדורת פרידה, שתחתום 27 שנים בהן שידר את הרצועה.

בגלי צה"ל מדגישים כי ייעשה מאמץ משותף שברקאי ימשיך לשדר בתחנה בפורמט אחר.

ברקאי, זוכה פרס סוקולוב לשנת 2002, אוחז במיקרופון יותר מ-50 שנה: בשנים 1970-1993 הוא כיהן ככתב פוליטי ומדיני בקול ישראל, כשליח הרדיו בוושינגטון וכמגיש ומייסד התוכנית "הכול דיבורים". בשנת 1993 עבר לגלי צה"ל ושנתיים אחר-כך החל לשדר את התוכנית היומית "מה בוער".

ברקאי מסר: "בתום 27 שנים שבהן הגשתי את 'מה בוער', הגעתי למיצוי והודעתי על רצוני לפרוש מהגשת התוכנית. תודתי הגדולה למאזינים ולצוותים המסורים שהיו שותפיי לדרך לאורך שנים".

גלית אלטשטיין, ממלאת-מקום מפקדת גלי צה"ל, מסרה: "'מה בוער' היא מוסד רדיופוני, ורזי ברקאי, כמי שהוביל אותה, עיצב את סדר היום הציבורי והעיתונאי בישראל שנים ארוכות. ברמה האישית, זכיתי לעבוד עם רזי כמנהלת מחלקת החדשות ובחודשים האחרונים כממלאת-מקום מפקדת התחנה. אני מעריכה אותו כעיתונאי, כאיש תקשורת וכאדם".

צרו איתנו קשר *5988