משתעשעים בקיץ

בניסיון להשכיח מהצופים את המלחמה שבחוץ, גייסה טלעד לשורותיה תותחים כבדים בתחום הבידור, ובראשם גידי גוב * יעל בר-זוהר תנסה לעשות שמח עם שעשועון חתונות * עוד בכוח הבדרנים: רותם אבוהב ועודד מנשה

לאחר הפסקה ארוכה, שבמהלכה גם טייל בארץ ובעולם בחסות הפלטפורמה של ערוץ 8, חוזר גידי גוב ללב הפריים-טיים של ערוץ 2. "לילה גוב 2" תעמוד במרכז לוח שידורי הקיץ של זכיינית ערוץ 2, טלעד. יחד איתו יככבו בפריים-טיים עונה תשיעית של "מסע עולמי", עם איל פלד, ואוסף של שעשועונים חדשים. ההשקעה בלוח החדש עומדת על 20 מיליון שקל.

כחלק מסבב שינויי הימים בין הזכיינים, תשדר טלעד מתחילת יולי בימי ראשון ורביעי (במקום שני וחמישי). טלעד גם תמשיך לשדר בשבת עד סוף נובמבר 2002.

אנשי טלעד מבטיחים ש"לילה גוב 2" (ד', 21:45) תהיה תוכנית בידור איכותית ומושקעת, שתכלול קריצות קומיות ואקטואליות, שירים, אורחים ומערכונים. עורך: איציק יושע, מפיקה: אורנת עבדי, הפקה: מימד.

לפניה, יפתח את הפריים-טיים של יום ד' שעשועון החתונות "מזל טוב" עם יעל בר-זוהר, בעריכת אברי גלעד. המשחק מפגיש זוגות העומדים להינשא ואת בני משפחותיהם המורחבות לסדרה של תחרויות, שתכליתן לסדר לזוג הטרי את כל מה שזוג צעיר צריך בתחילת דרכו המשותפת בחיים - כסף, אביזרים לבית, מכשירי חשמל, ריהוט ועוד. התחרויות יעסקו בתחומים של היכרות בין שתי המשפחות, סיפורים משפחתיים, הווי משפחתי ועוד. בכל זוג יתמכו בני משפחה - אמא, אבא, אחים, אחיות, דודים וחברים. הזוג המנצח יזכה, בנוסף למתנות שנצברו במהלך התוכנית, בפרס הגדול - מימון החתונה.

אחרי גוב, ב-22:45, תשודר עונה שנייה של סדרת הרכש "להתחיל מחדש", בכיכובם של סיליה וורד וביל קמפבל.

הפריים-טיים של יום א' ייפתח עם עונה תשיעית של "מסע עולמי". פלד סבל למען התוכנית בשמורות הטבע של קוסטה-ריקה, בטיול ג'יפים בהרי הקרפטים של רומניה, כולל מפגש עם הצוענים החיים שם, בחבל סצ'ואן במרכזה של סין, ועוד.

שלוש תוכניות של הסדרה-הבת "מסע עולמי אקסטרים" יכללו צלילת מערות, מסע קיאקים בנהרות תורכיה וסדרה של קפיצות חופשיות עם חליפת כנפיים בדרום-אפריקה.

אחרי פלד (21:05) ישודר משחק הטלוויזיה החדש "הפירמידה", בהנחיית עודד מנשה. המשחק מבוסס על פורמט מצליח של אולפני קולומביה, ובנוי על כושר ביטוי, מהירות תגובה וידע כללי בסיסי. הפקה: JCS הפקות.

אחרי "הפירמידה" תשודר הסדרה "ג'וני" בשידור חוזר, וב-22:15 תשודר סדרת הרכש החדשה "Gideon s Crossing" (שם זמני בעברית: "צומת גדעון"), דרמה רפואית בכיכובו של אנדרה בראואר ("רצח מאדום לשחור"), מבית היוצר של פול אטאנאסיו, יוצר "רצח מאדום לשחור". הסדרה מספרת על ד"ר בן גדעון, מרצה בבית ספר יוקרתי לרפואה ואלמן המגדל שלושה ילדים. את רצועת הלייט-נייט יסגור ראיון השבוע עם דן שילון.

המשחקון השלישי של טלעד (מוצ"ש, 20:15) הוא "הכי טעים שיש", עם רותם אבוהב, שיעלה ב-27 ביולי במקום "מושונוב על המפה". זוהי גרסה ישראלית לפורמט המצליח "מוכנים, היכון, בשלו!" - תחרות בישול המתרחשת באולפן המכיל שני מטבחים מצוידים היטב.

בכל תוכנית יתארחו שני שפים מתוך קבוצה קבועה, ולכל שף יצטרף אורח שרכש מצרכים לארוחה בעד 35 שקל בלבד. שני האורחים המתחרים בתוכנית מכירים זה את זה בחייהם הפרטיים (לדוגמה - בני זוג, חברים וקולגות).

כל שף יבשל, בתוך 20 דקות, ארוחה לאורח שלו באמצעות המצרכים שרכש האורח (השפים אינם יודעים מראש מהם המוצרים), ויישפט על-ידי צוות של שופטים מומחים. הפקה: גשם תקשורת.

לוח השידורים של שבת יכלול גם שתי רצועות של סרטי קולנוע, בשעות 18:00 ו-21:40. בין היתר ישודרו סרט הנוער "10 דברים שאני הכי שונאת אצלך"; "סלבריטי" מבית היוצר של וודי אלן, בכיכובם שם קנת בראנה, ליאונרדו דה-קאפריו, מלני גריפית, ווינונה ריידר ואחרים; "מותק, התכווצנו"; "אויב המדינה" עם וויל סמית וג'ין הקמן; ו"ג'י.אי.ג'יין", עם דמי מור.

מנכ"ל טלעד, עוזי פלד, אומר כי למרות המצב הכלכלי הקשה יחסית, לוח הקיץ של טלעד כולל ארבע תוכניות בידור חדשות. "אני בטוח שהשילוב בין התוכניות החדשות לתוכניות הוותיקות והפופולריות של טלעד יציע תמהיל אטרקטיבי לצופי הטלוויזיה ולמפרסמים בחודשי הקיץ", אמר.

צרו איתנו קשר *5988