הקאמבק של טופז: רייטינג ממוצע של 22.6% בתוכנית הבכורה

שיעורי צפייה גבוהים בערב השידורים הראשון של רשת בתקופת הזיכיון החדשה: 29.2% רייטינג ל"רוקדים עם כוכבים"

זכיינית ערוץ 2 רשת פתחה אמש (ג') את תקופת הזיכיון החדשה שלה בערוץ 2 עם שיעורי צפייה גבוהים. תוכנית הבכורה של דודו טופז, "הכל זז עם דודו טופז" המשודרת בימי השידור של רשת (א-ג) בשעה 19:00 רשמה רייטינג ממוצע של 22.6%.

מדובר ברייטינג גבוה במיוחד עבור שעת שידור זו, שעד כה לא מוגדרת כשעת פריים.

תוכנית הבכורה של "רוקדים עם כוכבים" רשמה רייטינג של 29.2%, רייטינג גבוה בהרבה מזה שהושג במהלך החודשיים האחרונים בשידורי הטלוויזיה בישראל. אמש צפו בתוכנית כ-700 אלף צופים.

גם הפרק הראשון בסדרה של גורי אלפי, "ככה לא מתנהגים", רשמה שיעורי צפייה גבוהים יחסית עם ממוצע של 17.5% בקרב משקי בית יהודיים.

גם מהדורת החדשות של ערוץ 2 ששודרה אמש רשמה רייטינג הגבוה בהרבה מהממוצע, של 28.5%, לעומת רייטינג ממוצע של 8.5% ל"מבט" של הערוץ הראשון ורייטינג של 7.5% בלבד למהדורת החדשות של ערוץ 10.

יוחנן צנגן, מנכ"ל רשת, התייחס לרייטינג של יום שהידור הראשון של רשת עם תקופת הזיכיון החדשה ואמר כי "רשת פתחה בהצלחה גדולה את תקופת הזיכיון החדשה של ערוץ 2.

"הוכחנו כי אפשר לפתוח את שידורי הפריים טיים כבר בשבע בערב, ולהמשיך עם נתונים גבוהים גם לעומק הפריים עם התוכנית החדשה 'רוקדים עם כוכבים'. מבחינת רשת זוהי רק התחלה של מסע מרתק.

"אני משוכנע כי הרצועה של שבע עד שמונה בהובלתו של דודו טופז עוד תביא אותנו לגבהים חדשים". "

צרו איתנו קשר *5988