משפחת עופר: "שני סרטוני וידיאו שהודלפו לאינטרנט ללא ידיעתנו - אכן חלק מסרטון התגובה שהכנו לסרט ההטעיה המניפולטיבי של מיקי רוזנטל"

(עדכון) - המשפחה מאשרת כי התוכן בסרטונים (היכנסו לידיעה לצפייה), שהועלו ע"י גורם אנונימי לאתר יוטיוב, אכן כלול בתגובה ל"שיטת השקשוקה" של רוזנטל ; משפחת עופר: "אנו מצפים שכל מי שגיבש את עמדתו על סמך ההצגה החד-צדדית והמעוותת ב'שיטת השקשוקה' יצפה בסרט התגובה"

לאתר הווידאו יוטיוב הועלו אתמול (א') שני סרטונים התוקפים את הסרט "שיטת השקשוקה" שיצר מיקי רוזנטל. היום, בתגובה לפניית "גלובס", מודים במשפחת עופר לראשונה כי מדובר בקטעים מסרטון התשובה שהכינה המשפחה למתקפה של רוזנטל עליה.

מהחברה לישראל וממשפחת עופר נמסר היום ל"גלובס": "הקטעים בסרט התגובה לשיטת השקשוקה, שהודלפו ללא ידיעתנו לאינטרנט, מהווים רק חלק מחשיפת העובדות האמיתיות שיובאו לידיעת הציבור בקרוב, בסרט התגובה המלא.

"סרט התגובה יהווה תשובה עובדתית המגובה במסמכים, למסע ההטעיה המניפולטיבי וההשמצות משולחות הרסן שנוהל נגד משפחת עופר, החברה לישראל והחברות הבנות - בז"ן, כי"ל וצים - בחודשים האחרונים. אנו מצפים שכל מי שגיבש את עמדתו על סמך ההצגה החד צדדית והמעוותת ב'שיטת השקשוקה' יצפה בסרט התגובה המלא ויסיק את מסקנותיו לאחר מכן. אין לנו ספק לאיזה מסקנות יגיע".

"שיטת השקשוקה", שהוגדר סרט תיעודי, תקף באורח קשה את ההתנהלות העסקית של סמי ויולי עופר. הסרט הופק בתמיכת חברת הלוויין yes, אולם זו משכה את ידיה ממנו בשלב מאוחר ולא הסכימה לשדרו.

עו"ד שלומי הדר ממשרד עו"ד רונאל פישר, נרי ושות' נמסר: "בשלב זה לא משנה מי באמת "הדליף" את הסרטים שכן אנו לא רואים שום הכחשה מטעם האחים עופר לכך שהם עומדים מאחרי הסרטונים. בכל מקרה, נראה שמישהו שיש לו כסף היה מוכן לקחת סיכון בפרסום קטעים שמהווים הפרה של זכויות יוצרים ועולים לכדי עבירות של ממש".

"לגופו של עניין - מישהו כאן כנראה עושה שירות רע לאחים עופר וממשיך לבשל את השקשוקה לטובת מיקי רוזנטל. לאחים עופר הייתה הזדמנות להגיב לשאלות נוקבות וחשובות שקיבלו ממיקי רוזנטל בצורה מכובדת וראויה. "משום מה" הם העדיפו לא לעשות כן ועכשיו אחרי שהבטיחו להפיק סרט פתאום "מודלפים" סרטוני תעמולה".

"מי שבאמת מבין עניין יודע שלמי שעומד מאחרי הסרטונים אין תשובות אמיתיות ורציניות לנושאים ציבוריים חשובים ביותר שעלו בסרט וזה הדבר המצער בכל העניין הזה. מיקי היום עסוק בהכנת שיטת השקשוקה 2, שהנו סרט המשך.ובו נושאים חמורים המבוססים על חומרים רגישים שהגיעו לידיו, בין היתר, בעקבות הסרט השני. כרגע יהיה מעניין מה תהיה התגובה של האחים עופר לסרט הבא".

סרטון נוסף:

רוזנטל כבר מצלם את "שיטת השקשוקה 2" כתשובה לסרט התגובה של משפחת עופר

כזכור, לאחר שערוץ 1 הרים את הכפפה שאחרים סירבו להרים והחליט לשדר את הסרט "שיטת השקשוקה" של מיקי רוזנטל על האחים עופר - מגיעה כעת התשובה מכיוון משפחת עופר.

המפיק שי נשר מכין עבור משפחת עופר סרט תגובה לשיטת השקשוקה. מדובר בסרט תיעודי בו יוצגו פרטים המפריכים את טענות רוזנטל בסרטו.

כזכור, הסרט "שיטת השקשוקה" גרר פרסום רב לפני שידורו, וזאת בשל מאבק חריף בין משפחת עופר - שניסתה במלא כוחה למנוע את שידור הסרט - לבין רוזנטל, מאבק שהגיע גם לבית המשפט. לאחר שחברת הלוויין yes, שהיתה אמורה לשדר את הסרט, חזרה בה מכוונה זו - ניהל רוזנטל מגעים לשידורו בערוצים אחרים.

ואילו התשובה של מיקי רוזנטל לסרט התגובה של האחים עופר לסרט "שיטת השקשוקה" לא מאחרת לבוא: עו"ד רונאל פישר, פרקליטו של רוזנטל, אמר ל"גלובס" כי סרט חדש, שקשוקה 2, מצולם בימים אלו.

לפי פישר מדובר בסרט חמור וחריף יותר מהראשון, "האחים עופר קיבלו באחרונה מספר שאלות קשות, וטרם הגיבו אליהם" אמר פישר. לדבריו, הכנת הסרט צפויה להסתיים תוך חצי שנה.

באשר לסרט התגובה שמכינים האחים עופר אמר: "אנחנו לא יודעים על מה הסרט, איש לא פנה אלינו לתגובה. אם הסרט באמת יעסוק במיקי רוזנטל אישית, בעיני זה לרדת נמוך כל כך, רק בסרט הסנדק ירדו נמוך בצורה כזאת".

פישר מאמץ את טרילוגיית הפשע הקולנועית גם כשהוא יוצא להתקפה על האחים עופר: "לאחר שיצא הסרט שיטת השקשוקה, משפחת עופר הקימה במהירות בית ספר לעיתונות, וכעת אני רואה שהיא בעסקי הסרטים ומפיקה סרט. אני מציע שהאחים עופר יקימו גם חברת הפקה, עידן עופר יוכל להיות סקורסזה הישראלי, ובמקום לענות לשאלות של רוזנטל נוכל כולנו לעסוק במוטיבים מרכזיים ביצירתו הקולנועית".

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988