רמי לוי שכר מרוגובין ובנייני רן פדרמן 3,700 מ"ר בנתניה תמורת 70 שקל למ"ר

לוי יפתח במקום סניף של רשת חנויות הסופרמרקט שבבעלותו, שיווק השקמה; לוי רכש בחודש שעבר מבנה המשמש אולם אירועים בפרדס חנה תמורת 6.25 מיליון שקל, בו הוא מתכוון לפתוח סניף נוסף של שיווק השקמה

איש חנויות הדיסקאונט, רמי לוי, חתם על הסכם שכירות עם החברות רוגובין ובנייני רן פדרמן לשכירת שטח של כ-3,700 מ"ר במרכז העסקים והמסחר שהן מקימות בנתניה. לוי יפתח במקום סניף של רשת חנויות הסופרמרקט שבבעלותו, "שיווק השקמה".

חברת רוגובין, שבשליטת קובי רוגובין, וחברת בנייני רן פדרמן, שבשליטת רן פדרמן, מקימות מרכז עסקים חדש באזור התעשייה קרית ספיר בנתניה, שבנייתו צפויה להתחיל בעוד מספר חודשים. הבנייה תתבצע בשני שלבים, כשהשלב הראשון יוקם בהשקעה של 100 מיליון שקל ואילו השלב השני יוקם בהשקעה של 200 מיליון שקל.

שתי החברות מחזיקות במשותף בקרקע בשטח של 27 דונם נטו הממוקמת מערבית לבית סלקום. בקרקע יוקם מרכז עסקים שישלב חנויות אאוטלט, מסחר איכותי ומגדלי משרדים. סך הכל יכלול הפרויקט כ-50 אלף מ"ר מסחר ומשרדים בשני מגדלים בני 15 קומות כל אחד, כשבשלב הראשון ייבנו 11,250 מ"ר מסחר להשכרה ובשלב השני ייבנו מגדלי המשרדים ושטחי המסחר הנוספים. צפונית לפרויקט מוקם היום אצטדיון הכדורגל החדש של נתניה.

עבור השכירות בפרויקט ישלם רמי לוי דמי שכירות של 70 שקל למ"ר לחודש בחוזה לחמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות. חברת רוגובין וחברת בנייני רן פדרמן מנהלות מגעים עם מספר גופים נוספים שהביעו עניין בפרויקט.

רמי לוי, כזכור, רכש בחודש שעבר מבנה המשמש אולם אירועים בפרדס חנה תמורת 6.25 מיליון שקל, בו הוא מתכוון לפתוח סניף נוסף של "שיווק השקמה". בחודש שעבר נפתח גם סניף הרשת במתחם של היזם משה בר יהודה בנשר. *

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988