אילן בן-דב משיב לתביעה של בר רפאלי: "מתנהגת כאילו הכל מותר לה"

רפאלי תבעה את סאני תקשורת בטענה כי הפרה את חוזה הדוגמנות שלה לסמסונג ■ סאני בתגובה: "רפאלי הוכיחה כבר בעבר כי אינה רואה את עצמה כפופה לנורמות החלות על בני אדם רגילים, כמו החובה לשרת בצה"ל"

"בר רפאלי הוכיחה כבר בעבר כי היא אינה רואה את עצמה כפופה לנורמות החלות על בני אדם רגילים, כמו החובה לשרת בצה"ל, ואיננה בוחלת באמצעים, כמו נישואים מיועדי מטרה על מנת להשתמט מחובתה זו - והיא נוהגת גם במקרה זה כאילו הכל מותר לה" - כך טוענת חברת סאני תקשורת שבשליטת אילן בן-דוב, היבואנית של טלפונים סלולריים מתוצרת סמסונג, בכתב ההגנה שהגישה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב בתגובה לתביעה בסך 4.4 מיליון שקל שהגישה נגדה הדוגמנית.

רפאלי טענה כי סאני הפרה את החוזה, במסגרתו היא סיפקה שירותי דוגמנות למכשירי סמסונג בסרטון פרסומת ותצלומי סטילס תמורת 50 אלף דולר. רפאלי טענה, בין היתר, כי סאני עשתה שימוש בדמותה ובצילומיה בניגוד להוראות החוזה, כמו למשל הקרנתו בבתי קולנוע ושידור צילומי הסרטון באינטרנט.

בר רפאלי

"לב מתנשא"

סאני טוענת כעת בתגובה כי הם לא הפרו את ההסכם אלא "רפאלי נטלה חירות לעצמה לנהוג בתנאי ההסכם כבתוך שלה, לקיים רק את מה שמתאים לה ולהשליך הצידה ככלי ריק מה שלא מתאים לה, ובכך תוך זלזול מופגן בחובה לקיים את התחייבויותיה כלפי סאני, הפרה את ההסכם עימה ברגל גסה ובלב מתנשא בבחינת 'הכל מגיע לי ולא לכם'".

לדברי סאני, "המרדף אחרי הרייטינג הפך ידוענים למיניהם, כולל רפאלי, שגופה המפואר רחמנא ליצלן מעטר את דפי השער של עיתון אופנה, לסמל תרבותי שכולם משחרים לפתחו. תופעה זו - כשהיא מוגבלת רק לתמונות לגופה המעורטל של רפאלי המתנוססות על שערי העיתונים - ניתן אולי להתייחס אליה כ'נעים ולא נורא', אך הבעיות נוצרות כשידוענים, כמו רפאלי, נוהגים בנורמות בסיסיות החלות על כל בני תמותה רגילים, כמו החובה לכבד הסכמים, כעל המלצה בלבד, והם מסגלים לעצמים נורמות אחרות, שלפי דעתם ראויות להם יותר".

איומים בהכפשה

סאני טוענת כי ביום הצילומים השני של הקמפיין סירב בן-דב לבקשה לא שגרתית מצד אמה של בר, ציפי רפאלי, להגדיל את התמורה הנקובה בהסכם ב-10-20 אלף דולר בנימוק שהתמורה שהוסכמה היא נמוכה מדי.

עוד נטען כי רפאלי גרמה לסאני נזקים חמורים, כאשר הפרה את התחייבותה להגיע למסיבת יחסי הציבור של הקמפיין במועדון האומן 17 בתל-אביב, בנימוק שהיא עייפה. זאת, כאשר את הודעת ביטול הגעתה מסרה דרך אמה זמן קצר לפני תחילת המסיבה.

סאני טוענת כי רפאלי הנחיתה מכה נוספת על הקמפיין הפרסומי, כאשר מנעה את שידור צילומיה בערוץ הבידור הישראלי, בטענה כי הצילומים נעשו ללא ידיעתה. זאת, באמצעות איומים על הערוץ בנקיטת הליכים משפטיים ובתביעת ענק.

בנוסף טוענת סאני כי רפאלי דרשה ממנה פיצוי של 500 אלף שקל, בטענה לפגיעה בזכויותיה בשל הקטעים ששודרו בשידור חי באינטרנט. לדבריהם, הוריה של רפאלי איימו על בן-דב בפגישה עימו, כי אם לא ישלם לבתם 250 אלף דולר פיצוי - תדאג רפאלי להכפיש את שמו ואת שמה של סאני בארץ ובעולם.

סאני יוצגה בידי עוה"ד יוסי אברהם ומשה בר-הוד. (ת.א. 1235/09).

צרו איתנו קשר *5988