שוטה חובל, מנהל אגף הפיקוח על הבנייה בעיריית ת"א, הותקף שנית

אלמונים שהתחזו לשוטרים הפתיעו הבוקר את חובל סמוך למקום עבודתו, ואחד מהם הכה אותו בפניו בעזרת שוקר חשמלי ■ לפני כשבועיים הוצמד מטען חבלה לרכבו של חובל - ולמכונית נגרם נזק, אך איש לא נפגע

מי מנסה לפגוע בשוטה חובל? בפעם השנייה בחודש האחרון הותקף הבוקר (ה') מנהל אגף הפיקוח על הבנייה בעיריית תל-אביב, שוטה חובל. אלמונים שהתחזו לשוטרים הפתיעו אותו סמוך למקום עבודתו, ואחד מהם הכה אותו בפניו בעזרת שוקר חשמלי.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי שני החשודים, שלבשו מדי משטרה, חסמו רחוב סמוך למקום עבודתו של חובל בעזרת סרט סימון. כאשר חובל התקרב למקום עם רכבו, ניגש אליו אחד מהם כשהוא אוחז בשוקר חשמלי והכה אותו בחוזקה בפניו.

כוחות ביטחון שהגיעו למקום גבו עדות מחובל, שמרגיש כעת טוב.

ראש אגף הפיקוח על הבנייה בעיריית תל-אביב סיפר לשוטרים שהגיעו למקום האירוע: "מישהו מנסה לתקוף אותי, מישהו מנסה להרוג אותי". החשוד במעשה נמלט, וטרם ברור אם קיים קשר בין התקיפה של חובל הבוקר לבין ניסיון הפגיעה בו לפני כשבועיים.

לפני כשבועיים: ניסיון לפוצץ את מכוניתו

בבוקר ה-9 במאי הוזעקו כוחות גדולים של משטרה לרחוב ארלוזורוב בחולון בעקבות פיצוץ עז שנשמע במקום. תוך זמן קצר התברר כי מטען חבלה הוטמן במכוניתו של חובל. רק במזל איש לא נפגע, ונזק קל נגרם לרכב.

מחקירת המקרה עלה כי סמוך לשעה 06:45 עשה חובל את דרכו מביתו במכונית, כשלפתע אירע הפיצוץ ליד בית-ספר, שעה שילדים רבים ביקשו להגיע לכיתות. חובל הזעיק את אנשי המשטרה, שהגיעו לזירה בליווי חבלנים. על-פי ההערכה, המטען שגרם לפיצוץ המכונית היה קטן מימדים.

במשטרה טרם הצליחו לאתר את מי שאחראי להנחת המטען.

חובל הוא אחד האנשים החזקים בעיריית תל-אביב, ששמו נקשר בעבר בפרשיות שחיתות, והוא אף נחקר והושעה בשל חשדות שונים, אך לא הוגש נגדו כתב אישום.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא דין וחשבון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988