אשדוד: זכה בלוטו - וביזבז הכל בסתר על המאהבת

הגבר, בן 58, זכה ב-9 מיליון שקלים לפני כשנתיים והודיע למשפחתו כי הוא מתכוון לחסוך את מלוא הסכום ■ האישה, שחשדה במניעיו, עקבה אחרי הבעל וגילתה: המאהבת זוכה לקיצבת ענק

כתב אישום שהוגש בשבוע שעבר נגד אם ובתה מאשדוד מזכיר יותר תסריט של טלנובלה, אך הוא לקוח כולו מהמציאות: תושב העיר בן 58 שעבד כעצמאי זכה בתשעה מיליון שקלים בלוטו לפני כשנתיים. על פי כתב האישום שפורסם בידיעות אחרונות, עם התברר גדול הזכייה, אשתו הייתה בטוחה שחייה עומדים להשתנות - אך להפתעתה הבעל הודיע לה כי הוא מתכוון לחסוך את סכום הזכייה וחייה נותרו ללא שינוי.

רצונו העז של הבעל לא לבזבז את הכסף עורר את חשדה של האישה בת ה-57, שהחליטה לעקוב אחריו. היא צירפה למשימה את בתה בת ה-25 והשתיים יצאו בעקבותיו ברחבי העיר. להפתעתן, באחת הפעמים הבחינו בו עולה לדירת תושבת העיר והבינו מיד כי מדובר במאהבת. הן החליטו לא להסתפק בחשדות ועלו לדירתה, שם נגלה לעיניהן מחזה מדהים.

אחרי הגילוי הגיעה הנקמה

האם ובתה גילו שהמאהבת גרה בדירת פאר מאובזרת בשלושה מסכי פלאזמה, שני מחשבים, מטבח חדש, מערכת סטריאו יוקרתית, פלייסטיישן וטלפונים ניידים - שכולם התקבלו במתנה מהבעל ה"חסכן". בנוסף הן איתרו בחנייה מכונית גולף חדשה, וגילו כי המאהבת הסודית זוכה לקצבה קבועה של סכומי כסף גדולים.

קשה לתאר במילים את הזעם שחשו שתי הנשים עם גילוי הבגידה. הן התנפלו על המאהבת באגרופים, שרטו את פניה, הטיחו את ראשה בקיר, שברו את אפה, תלשו את שערות ראשה וגרמו לה חבלות בכל הגוף. אך רק לאחר שהמאהבת נמלטה החל מסע הנקם האמיתי: השתיים יצאו למסע הרס של הרכוש בדירה כשהן מותירות אחריהן רק שברים ורסיסים - הכל לעיני הבעל הבוגדני.

בעקבות התקרית הן נעצרו ושוחררו בהמשך למעצר בית, ובפרקליטות מייחסים לשתיים עבירות של תקיפה בנסיבות מחמירות וחבלה, גרימת נזק לרכוש ואיומים. מבחינת האם ובתה, המאהבת והגבר כבר קיבלו את עונשם, כעת נותר לבית המשפט להכריע על עונשן של השתיים.

צרו איתנו קשר *5988