מסיבת הסקס של ברלוסקוני: לסביות, "שוטרות" ו"אחיות"

פרטים חדשים ועסיסיים מהחקירה המתנהלת נגד ראש ממשלת איטליה ■ המשתתפות במופעים התלבשו בהתאם לדרישותיו של ברלוסקוני, והתבקשו לקיים יחסי מין

השערוריות לא מפסיקות לרדוף את סילביו ברלוסקוני: פרטים חדשים מחקירתו של ראש ממשלת איטליה, בחשד לקיום יחסי מין עם הפרוצה הקטינה ושחרורה ממעצר, מתפרסמים הבוקר בכלי תקשורת ברחבי העולם. זאת, על סמך מסמכים חדשים שהגישה המשטרה לבית המשפט האיטלקי והקלטות נדירות השופכות אור על מסיבות האורגיה, לכאורה, שנערכו בביתו של ברלוסקוני.

מההקלטות עולה, כי חברת מפלגתו של ברלוסקוני, ניקול מינטי, הייתה בין המשתתפים במסיבות המין בביתו של ראש הממשלה. "היא נישקה את ברלוסקוני ללא הפסקה, כשהחזה שלה היה חשוף", צוטט שוטר לשעבר בהקלטה של שיחת טלפון שנערכה לאחר המסיבה. "כל הבנות קיבלו במסיבה טבעות ושרשראות, זה היה ממש בית בושת".

מינטי עצמה, ככל הנראה היא שארגנה מופעי סקס בביתו של ראש הממשלה. החשד הוא כי מינטי ארגנה בין היתר גם מופעים לסביים, במסגרת חגיגות המין של ברלוסקוני. במסמכים שהוגשו לבית המשפט עולה, כי הבנות שנטלו חלק ב"הופעות" התלבשו לפי בקשתו של ברלוסקוני, והתחפשו בין היתר לשוטרות או אחיות. הן אף התבקשו לקיים יחסי מין ביניהן.

ברלוסקוני עצמו הכחיש נחרצות את החשדות המיוחסים לו כבר בראשית השבוע. המעניין הוא כיצד יצליח ראש הממשלה המכהן לצלוח גם את החקירות והפרטים העסיסיים העולים מהן הפעם.

צרו איתנו קשר *5988