השיחה

המצטיין של בריטמן

באווירת החג, למעלה מ-1,000 עובדי פירמת Deloitte בריטמן-אלמגור-זהר, התכנסו באוניברסיטת ת"א לחגוג את טקס העובד המצטיין. יניב רז, מתמחה מקבוצת הייעוץ הכלכלי-פיננסי, זכה בפרס העובד המצטיין של הפירמה. את הפרס העניקו רו"ח יגאל בריטמן, יו"ר ומנהל עסקים ראשי, ורו"ח אילן בירנפלד, שותף מנהל. טרם הצטרפותו לפירמה עבד רז בהוסטל לנפגעי נפש מטעם עמותת "רעות" והשתתף בתוכנית לשילוב ילדים בעלי צרכים מיוחדים בב"ס "בראשית" בירושלים.

מימונה 1

לאון וסולנג' אדרי ערכו אמש בביתם שבקיסריה חגיגת מימונה מהסרטים. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ורעייתו שרה, שפתחו את הערב בחגיגת מימונה באור עקיבא, לא פסחו על חגיגת המימונה של השכנים מקיסריה ומפגש עם אצולת הממון הישראלית.

בשל הביקור המלכותי התלוו לאירוע סידורי ביטחון קפדניים כמתבקש.

שמחו ונהנו ממתוקים כיד המלך: האח והגיסה משה ופנינה אדרי, רוני מילוא, נאוה ברק ושלום זינגר, אמנון דיק, הבמאי אבי נשר, יוסי ואורית בכר, שמואל וענת פרנקל, חיים סלוצקי, ג'ודי וסילבן שלום ורבים נוספים.

מימונה 2

בישוב סביון, בביתם של מאיה ואיתמר פרץ, מבעלי קייטרינג "איתמר'ס" התקבצו כמידי השנה חברים טובים לחגוג מימונה מסורתית. חצר הבית קושטה במוטיבים 'מייד אין מרוקו', מוזיקה תואמת נוגנה והאורחים פצחו בריקודים. כמיטב מסורת האירוח המרוקנית, גם באירוע זה עמד האוכל במרכז העניינים והאורחים שנהרו יכלו ליהנות משווארמה, פלאפל וכמובן מופלטות. סעדו: אבי ואירמה מיכאלי, יפתח ויזל, דורי מנור, מוקי שניידרמן, יגאל לנדאו, רוני וייסברג, הרצל ארביב, עמית ברגר, בועז מולדבסקי, אבי סינגודלה ועוד.

מימונה 3

אמש בנתיבות, מאהל המימונה של הרב יעקב איפרגן, המכונה "הרנטגן", המה אדם. ברוח חג המימונה ובשמחה גדולה כבוד הרב חילק מופלטות וברכות לחברים ולאורחים הרבים שהגיעו. בלט במיוחד, חברו הקרוב של הרב, יו"ר אי.די.בי נוחי דנקנר, שהגיע עם חיים גבריאלי מנכ"ל אי.די.בי. עוד נכחו: מפכ"ל המשטרה לשעבר משה קראדי (כיום מנכ"ל פי גלילות) וראש עיריית אופקים צביקה גרינגולד אשר הקפיד להשתלב במסיבות המימונה בעירו אך לא פספס את חגיגת המימונה הגדולה והמושקעת של הרב איפרגן.

Nurit Tsur

אחרי שליטפה נחשים, החזיקה תוכים, שחתה במים חמים וראתה איך מאכילים תנינים - חזרה הביתה עייפה ומרוצה

Ori Abel

עסק בניקוי וצחצוח ההארלי שלו, מצפה לראות חצאי גמר ליגת האלופות וביום ראשון טס לא מ ס ט ר ד ם

בקטנה...

השותפים של פתאל

מחרתיים, ביום חמישי, יעלו על טיסה למינכן שבגרמניה, כ-100 זוגות של ישראלים מאושרים שהוזמנו אישית ע"י דוד פתאל לסוף שבוע במלון החדש של הרשת בעיר הגרמנית.

בין האורחים של פתאל, שותפים ומשקיעים ב"קרן פתאל", אשר יתארחו במלון המרשים, "לאונרדו רויאל" מינכן, שהוקם בהשקעה של כ-70 מיליון אירו.

המלון ממוקם מול הכפר האולימפי בעיר, שבו ישהו משתתפי אולימפיאדת החורף 2012 שתיערך בגרמניה.

סוף השבוע תוכנן בקפידה ויכלול לו"ז עמוס ובכלל זה, לקראת יום השואה, גם סיור באתרי הנצחה לשואה ובמחנות ריכוז. את סוף השבוע יחתום אירוע מרכזי לרגל פתיחת המלון אליו יגיעו גם אורחים מקומיים רבים.

בן השגריר מציג

בשבת, בגלריית "תירוש" ביפו, נערך אירוע לפתיחת התערוכה של הצייר יונתן לוי. לוי, 30 בסך הכל, הוא בנם של נאוה ועמיקם לוי, שגריר ישראל בהונג קונג. חלק ניכר מהיצירות שהוצגו נמכרו כבר באירוע הפתיחה. הרימו כוסית: הדודים של הצייר אירנה ורמי שלמור, גבי לסט, אריאל ועליזה יפו, זאב הולצמן ועוד.

צרו איתנו קשר *5988