צפו: כך נראית הפילגש של ארנולד שוורצנגר

מילדרד פטרישיה באנה בת ה-50, האישה שעבדה כעקרת הבית של משפחת שוורצנגר במשך 20 שנה, סיפרה לחברותיה כי היא מקיימת יחסים עם השרירן האוסטרי

מילדרד פטרישיה באנה בת ה-50 היא הפילגש של מושל קליפורניה לשעבר ארנולד שוורצנגר והאם של בנו הממזר - כך מפורסם הלילה (ד') בכלי התקשורת האמריקניים. באנה היא גם, בסופו של דבר, הסיבה בגינה החליטו שוורצנגר ואשתו מריה שרייבר "לפרק את החבילה".

באנה הייתה עוזרת הבית של המשפחה במשך 20 שנה, ורק בחודש ינואר השנה יצאה לגמלאות. מגזין הבידור "TMZ" מדווח הלילה כי היא התגוררה במרחק של חצי שעת נסיעה מביתו של ה"מחסל", יחד עם בנם המשותף ושלושה ילדים נוספים מנישואיה הקודמים.

על פי הפרסום היא החלה "להתרועע" עם מושל קליפורניה לשעבר בשנות ה-90', ולחברותיה נהגה לספר כי היא מקיימת יחסי מין עם שוורצנגר במהלך היום בביתו. עם זאת, על ילדם המשותף היא לא סיפרה לו עד לאחרונה.

השבוע הודיע שוורצנגר על קיומו של הילד לעולם כולו, ובכך גם הסביר את סיבת הגירושים משרייבר, שמסתבר כי עזבה את הבית לפני כחצי שנה.

מה הילדים החוקיים כתבו בטוויטר?

הדיווחים על פרשת האהבים של המושל לשעבר מסעירים גם את הרשתות החברתיות. ב"טוויטר" צייץ פטריק שוורצנגר בן ה-17, בנו השלישי של ארנולד: "יש ימים שבהם אתה מרגיש ממש חרא, יש ימים שבהם אתה רוצה לעזוב הכל ורק להיות נורמלי לקצת זמן, אבל עדיין, אני אוהב את המשפחה שלי עד המוות".

בתם הבכורה של הזוג שוורצנגר, קת'רין, כתבה: "זה בהחלט לא קל, אבל אני מעריכה את האהבה ואת התמיכה כשאני מתחילה לנוע קדימה בחיי ולהבריא. תמיד אוהב את משפחתי". בנוסף, כתבה קת'רין: "זהו רגע כואב ששובר את הלב. אני מבקשת שתתנו לי לילדי ולמשפחה שקט ושתכבדו את הפרטיות שלנו".

צרו איתנו קשר *5988