בוטלה השקת הגלקסי נקסוס בישראל

סאני תקשורת, ייבואנית סמסונג בארץ, החליטה לבטל את השקת הגלקסי נקסוס אצל מפעילות הסלולר ■ בתור פיצוי, תזרז את השקת העדכון של מערכת ההפעלה - אנדרואיד 4.0 בגלקסי אס 2

אחד הסמארטפונים המעניינים הנמכרים היום בשוק הטלפונים, הוא הגלקסי נקסוס של חברת סמסונג. מדובר במכשיר הדגל של גוגל, המגיע עם מערכת ההפעלה אייס קרים סנדוויץ' - אנדרואיד 4.0. סאני תקשורת, ייבואנית מכשירי הסלולר של סמסונג בארץ, הייתה אמורה להשיק את המכשיר בשבועות הקרובים, אולם אתמול (א'), היא הודיעה למפעילות שהיא מבטלת את השקתו בישראל.

הסיבה לביטול ההשקה, מבחינת סאני, הוא הצורך לחסום תחום תדר ספציפי שעובד ב-5 ג'יגה בטכנולוגיית האינטרנט האלחוטי (תקן n). ייבואנים שמוכרים בארץ טלפונים, צריכים לחסום את התדר הזה, בשביל לקבל אישור למכור את המכשיר ממשרד התקשורת. מכיוון שהגלקסי נקסוס הוא מכשיר שצריך לעבור אישורי שינוי מגוגל ולסמסונג וגם לסאני אסור לגעת בו, החליטו להפסיק את פעולות ההתאמה שלו לישראל, מכיוון שהדבר יקח זמן רב מדי, מה שיהפוך את המכשיר לפחות רלוונטי עד שהוא יצא בישראל.

בתור פיצוי, החליטו בסאני להקדים את השקת העדכון - אייס קרים סנדוויץ' בארץ למכשיר הגלקסי אס 2.

הגלקסי נקסוס מציע מספר יכולות חומרה מעניינות, כמו מסך ענק בגודל 4.65 אינץ' בטכנולוגיית HD Super AMOLED המציג תמונה ברזולוציה בתקן 720p ומעבד כפול ליבה במהירות של 1.2 ג'יגה הרץ. העובי של המכשיר עומד על רק 8.4 מ"מ והמשקל שלו הוא 135 גרם. המצלמה של המכשיר מגיעה רק ברזולוציה של 5 מגה פיקסל, כאשר המצלמה הקדמית המיועדת לשיחות וידיאו עובדת ברזולוציה של 1.3 מגה פיקסל.

את הגלקסי נקסוס, ניתן לקנות בחנויות פרטיות, כבר עכשיו בארץ.

צרו איתנו קשר *5988