חוזה חדש לאלביט מערכות בדרום אמריקה ב-18.5 מיליון ד'

החברה תקים מרכז אימון משימתי למטוסי קרב של חיל אוויר באחת ממדינות אמריקה הלטינית

חוזה חדש לאלביט מערכות בדרום אמריקה: החברה הודיעה היום כי זכתה בחוזה בהיקף של 18.5 מיליון דולר להקמת מרכז אימון משימתי (MTC) למטוסי הקרב של חיל האוויר במדינה באמריקה הלטינית. הקמת מרכז האימון תבוצע במהלך שנת 2014.

מרכז האימון המשימתי נועד לשפר את האימון המבצעי של הטייסים באמצעות שימוש בתרחישים מבצעיים מגוונים, בזירות אימון משתנות ובסביבת האיומים הרלוונטית לכל זירה. המטרה היא לאפשר לאותו חיל אוויר לקיים חלק מגיחות האימון במאמני טיסה במקום במטוסי קרב ובכך לאפשר שימוש מיטבי במשאבים הקיימים.

"החוזה החדש מהווה אבן דרך נוספת בפעילות אלביט מערכות בתחום האימון המשימתי ובא בהמשך למרכז האימון המשימתי למטוסי F-16 ו-F-15 שאלביט מערכות הקימה עבור משרד הביטחון הישראלי", נמסר בהודעה של אלביט לבורסה.

"אנו גאים בהחלטת הלקוח לבחור בפיתרון פורץ הדרך שלנו, המהווה אבן דרך חשובה בפעילותנו בתחום האימון המשימתי", אמר יורם שמואלי, מנכ"ל משותף בחטיבת כלי טייס באלביט מערכות. "בחירה זו מעידה על האמון בפתרונות של אלביט מערכות, המשלבים קידמה טכנולוגית עם הבנת הצרכים המבצעיים הייחודיים של הלקוח ומבססת את מעמדנו כמובילים עולמיים בתחום האימון הטקטי המתקדם".

צרו איתנו קשר *5988