בזק תשדרג ללקוחותיה את מהירות הגלישה ל-15 מגה - בחינם

בזק: הלקוחות לא צריכים לעשות כלום - השדרוג יתבצע אוטומטית ■ יש לכם כבר אינטרנט 15 מגה? פנו לחברה ודירשו פתרון ■ משיקה גם שירות גיבוי מידע חינמי

בזק משדרגת את מהירות הגלישה באינטרנט לכל לקוחותיה בחינם. החברה הציגה היום (ב') במסיבת עיתונאים מהלך אסטרטגי שיווקי חדש, במסגרתו - בתום תהליך של כמה שבועות - 85% מהלקוחות יגלשו במהירות של 15 מגה.

החברה הציגה נתונים לפיהם ב-2013 מהירות הגלישה אצל לפחות 900 אלף לקוחות יעמוד על 15 מגה.

במסגרת המהלך, בזק תשדרג את מהירות הגלישה ב-50% כמעט לכל הלקוחות. הלקוחות לא יצטרכו לעשות כלום, והם ישודרגו אוטומטית ל-15 מגה. הלקוח יצטרך להתאים את החבילה מול ספק האינטרנט שלו.

בתשובה לשאלת "גלובס" מה יקרה ללקוחות שכבר גולשים היום במהירות 15 מגה, שכן במצב החדש הם ישלמו יותר מלקוחות הגולשים היום במהירויות נמוכות יותר, מסרה בזק כי לקוחות שכבר הצטרפו לחבילת 15 מגה יצטרכו לפנות לחברה ולדרוש פתרון.

במסגרת המהלך, כל הלקוחות שנמנים על חבילה של פחות מ-5 מגה ישודרגו אוטומטית ל-5 מגה; כל הלקוחות עם מהירות של מעל 5 מגה ישודרגו ל-15 מגה.

מהלך נוסף שהשיקה היום בזק הוא שירות גיבוי מידע חינמי בטכנולוגיית ענן; מדובר בשירות ללא הגבלת נפח. כמו כן, מדובר בשירות גיבוי גם לסמארטפונים.