סינאל מלל פייוויי יישמה מערכת פתרונות בפלוריסטם

המערכת אשר הוטמעה בחברת פלוריסטם כוללת גם מודול דיווח על פעילות המו"פ למדען הראשי במשרד התמ"ת

חברת סינאל מלל פייוויי, מובילה עולמית בפתרונות לניהול נוכחות עובדים, שכר, משאבי אנוש ובקרת כניסה, הודיעה היום על השלמת פרויקט יישום והטמעת פתרון מרכזי לניהול פעילות העובד בארגון בחברת הביו-טכנולוגיה פלוריסטם, מובילה עולמית בפיתוח טיפולים על בסיס תאי גזע.

במסגרת הפרויקט, אשר התבצע לרגל המעבר של חברת פלוריסטם למשרדיה החדשים בפארק התעשיות מת"מ בחיפה, הטמיעה ויישמה סינאל מלל פייוויי בהצלחה בחברת פלוריסטם את מערכת ה - HARMONY . HARMONY הינה מערכת מרכזית פרי פיתוחה של סינאל המאפשרת ניהול מרכזי של כלל פעילות העובד בארגון, החל משכר ונוכחות דרך משאבי אנוש דיווחי מדען ניהול מבקרים, בקרת כניסה ומשמרות.

המערכת אשר הותקנה בפלוריסטם כוללת גם מודול דיווח על פעילות המו"פ המתבצעת בחברה למדען הראשי במשרד התמ"ת אשר עשויה לזכות את החברה בהטבות מס ובמענקי מדען. מערכת Harmony מתממשקת למסופי דיווח ביומטריים מתקדמים מסדרת Synergy המובחרת ומבצעת איסוף ואימות נתונים בדבר שעות עבודה וחישובי השכר בהתאם להסכמי העבודה של עובדי חברת פלוריסטם. המערכת כוללת גם ממשק משתמש באינטרנט - E-HARMONY המאפשר לעובד לדווח, לעדכן ולעקוב אחר דיווחיו מכל מקום דרך רשת האינטרנט.

צרו איתנו קשר *5988