פרשת עמנואל רוזן: גדי סוקניק מסר עדות במשטרה

סוקניק, עמיתו לשעבר של רוזן בחדשות 2, זומן לאחר שהתבטא בנושא ואמר כי ידוע לו על מקרים נוספים שביצע רוזן לכאורה, שהם חמורים יותר מאלה שפורסמו

מגיש הטלוויזיה גדי סוקניק מסר היום (ד') עדות בפני שוטרי אגף החקירות והמודיעין של המשטרה בפרשת ההטרדות לכאורה בהן מעורב לפי החשד איש חדשות 10 עמנואל רוזן - כך דווח באתר וואלה.

ההחלטה להזמינו לתת עדות הגיעה לאחר שסוקניק התבטא בנושא בפומבי ואמר כי ידוע לו על מקרים נוספים שביצע רוזן לכאורה, שהינם חמורים יותר מאלה שפורסמו בתקופה האחרונה בכלי התקשורת. סוקניק עבד בעבר לצד רוזן בחברת החדשות של ערוץ 2.

"מנהלים בתקשורת ברמות הכי גבוהות בתחום הטלוויזיה ידעו שיש כאן מעבר לחרושת שמועות - אלא חרושת של מעשים", אמר סוקניק אחרי פיצוץ הפרשה. "כולם ידעו כל הזמן ואמרו שכל עוד לא יוצא שום דבר החוצה, הם לא עושים כלום", סיפר סוקניק, שהוסיף כי הוא מכיר באופן אישי כמה מהעדויות, ולפחות במקרה אחד מדובר במקרה "חמור יותר מהטרדה מינית".

השבוע הורה מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו לאגף החקירות והמודיעין לבדוק אפשרות של פתיחה בחקירה פלילית כנגד רוזן, והחלטה על כך צפויה להתקבל עד סוף השבוע.

צעד זה הגיע לאחר פנייה של תא העיתונאיות למשטרה בדרישה ליזום חקירה פלילית על סמך העדויות שפורסמו.

במסגרת הבדיקה, שהחלה בפועל ובאופן לא רשמי כבר לפני מספר ימים, יוזמנו להעיד עמיתים נוספים של רוזן מכלי תקשורת שונים, כמו גם נשים שחשפו את סיפוריהן בפומבי וגוללו טענות על ביצוע הטרדות על רקע מיני, עבירות מין והתנהגות לא נאותה כלפיהן מצד רוזן.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988