חברת ניהול ההשקעות KCPS Clarity תעניק חסות לאיגוד הגולף

החסות של החברה הגלובלית לניהול הון תיכנס לתוקף כבר במשחקי המכביה הקרובים, והיא מוערכת בעשרות אלפי שקלים

חברת ניהול ההשקעות הגלובלית KCPS Clarity חתמה על הסכם למתן חסות שנתית לנבחרת ישראל בגולף ולאיגוד הגולף הישראלי. החסות מוערכת בעשרות אלפי שקלים לשנה, וכוללת חשיפה של המותג KCPS Clarity במגוון אליפויות ישראל בגולף, על מדי נבחרת ישראל בגולף, בפרסומי האיגוד והנבחרת ובאתר איגוד הגולף. החשיפה הראשונה של המותג תהיה על התלבושת הרשמית של נבחרת ישראל בגולף למכביה.

איגוד הגולף הישראלי מונה למעלה מ-1,000 שחקנים פעילים ומאגד את פעילויות נבחרות ישראל, שני מועדוני הגולף בקיסריה וגעש ותומך באקדמיות הגולף לספורטאים צעירים בשני המועדונים. האיגוד מעניק תמיכה לגולפאים צעירים מצטיינים אשר מהווים את עתיד הענף, שיהפוך במשחקי 2016 לענף אולימפי. בראש איגוד הגולף עומד בארי שקד, לשעבר מייסד ומנכ"ל ריטליקס.

KCPS Clarity היא חברה גלובלית לניהול הון, הממוקמת בתל אביב ובניו יורק, ומציעה שירותי ניהול השקעות ללקוחות פרטיים עתירי הון וללקוחות מוסדיים, מהארץ ומהעולם.

טל קינן, מנכ"ל KCPS Clarity אמר בטקס החתימה: "אנו גאים להיות שותפים של איגוד הגולף הישראלי. שני הגופים חולקים ערכים של התמדה, משמעת ויושרה, ושניהם מחוייבים לקידום ההתפתחות החברתית והכלכלית של ישראל, דרך תרבות של מצויינות וקידומם של מיזמים יחודיים- כל אחד בתחומו. אנו מצפים לשנים ארוכות ופוריות של שיתוף פעולה ושל צמיחה משותפת, ומאחלים הצלחה רבה לנבחרת הגולף של ישראל במשחקי המכביה ה-19".

בארי שקד, יו"ר איגוד הגולף: "החזון שלנו הוא להשתמש בגולף כמנוף כלכלי לקידום התיירות בישראל. בנייה של עוד מגרשי גולף ועידוד תיירות גולף יכולה להכניס לישראל למעלה ממיליארד דולר בשנה מתיירות גולף. זה נעשה בטורקיה וקפריסין, אין סיבה שאצלנו לא ינצלו את הפוטנציאל הכלכלי שיש לענף הספורט הזה. יש בינינו ובין KCPS Clarity ערכים משותפים של הגינות, מצוינות, חזון והשגיות, ואני מודה להם שהם מצטרפים לדרך שלנו לקידום ענף הגולף בישראל".

צרו איתנו קשר *5988