דבורייה: רצח את אשתו, ירה ב-3 בנותיו - והתאבד

(עדכון) - בני משפחתו של באשיר נג'אר מדבורייה, שרצח את גרושתו, את שתי בנותיו וכן עובד בית אבות בכפר, מתנערים ממעשיו ואומרים: "הוא לא שיתף במה שעובר עליו ולאחרונה נהג להתבודד"

באשיר נג'אר, תושב דבורייה בן 48, הוא האיש שעל פי החשד רצח הבוקר (א') את אשתו זוהירה ג'יג'יני בת ה-45, שתיים מבנותיו, למא בת ה-8 ומאדלין בת ה-16, ואדם נוסף - באלסלאם עזאיזה, כל זאת לפני ששם קץ לחייו שלו.

בני משפחתו של נג'אר סיפרו היום כי לא תוקם סוכת אבלים בביתם והדגישו כי הם מתנערים ממעשיו. המשפחה אף כרזה הודעה ברמקולים של מסגדי הכפר שבה הבהירה כי היא זועמת על מעשיו. "אנחנו מקווים שכולם ייקחו בחשבון שזה מעשה אינדיבידואלי של איש אחד", אמר נור, אחיו של הרוצח.

אחיו ובני דודו של הרוצח הגיעו לזירה שבה נמצאה גופתו בתוך הרכב, לאחר ששם קץ לחייו ואמרו: "הוא היה איש סוד שלא שיתף אותנו במה שעובר עליו. הוא נהג להתבודד ולאחרונה גידל זקן והחל להתגורר בהרים. אי אפשר להסביר את מסע הטירוף הזה".

ניסה להכניס את בנותיו לרכבו, כשסירבו ירה בהן

אחד התלמידים שהיה עד לרצח של מאדלין בת ה-16 סיפר כי ראה את האב מנסה להכניס אותה ואת אחותה בת ה-15, שנפגעה גם היא אנושות, בכוח לרכב וכשסירבו ירה בהן למוות. הן התמוטטו על הקרקע והוא המשיך בנסיעתו. מהחקירה עולה, כי לאחר שירה בשתי בנותיו הוא אסף את בתו בת ה-8 ולקח אותה לבית האבות שבו עובדת גרושתו - שם רצח את שתיהן.

משם המשיך נג'אר למקום מגוריו של אחד מעובדי בית האבות שבו עבדה אישתו והחל לצעוק, לאחר מספר שניות ירה גם בו למוות. לאחר מכן המשיך בנסיעה בשביל עפר המחבר בין הכפרים דבורייה ואיכסל ושם התאבד. במשטרה אומרים שלא היה בידיו רישיון לשאת נשק וכי האקדח שבו השתמש הוא ככל הנראה גנוב.

לפני שלושה חודשים: הנרצחת הגישה תלונה למשטרה

במקביל, לחדשות 2 נודע כי בחודש מאי הנרצחת הגישה תלונה למשטרה שלפיה בעלה לשעבר עוקב אחריה, במשטרה טוענים כי המקרה טופל. חקירה הוטלה על ימ"ר מחוז צפון, שעדיין בודקים את נסיבות האירוע. מצבה של האחות בת ה-15 מוסיף להיות אנוש והיא מאושפזת בבית החולים רמב"ם.

בבתי הספר בכפר הופעלו כ-40 פסיכולוגים ועובדים סוציאליים שערכו שיחות עם התלמידים בעקבות האירוע. התלמידים שוחררו מוקדם לביתם בעקבות האירוע הקשה.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא דין וחשבון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988