השיחה: החגיגה הכפולה של נבזלין

מי הגיעו לתרום את חלקם לאירוע הגאלה השנתי של אגודת ידידי בית התפוצות? ■ מי הגיע להשקת העונה השנייה של התוכנית "גולסטאר"? ■ ומה חגגה ליאורה עופר?

חברי אגודת ידידי בית התפוצות, תורמים ותומכים, נפגשו אמש (א') במלון הילטון בתל-אביב לאירוע הגאלה השנתי של האגודה. הערב הייחודי נערך תחת הכותרת "טעמים וצלילים מבשלים סיפור יהודי". הנוכחים שילמו 1,000 שקל לכרטיס ובכך תרמו את כספם לשימור המסורת והתרבות של קהילות ישראל, ולהבאת משפחות מהפריפריה וחיילים לביקורים בבית התפוצות. אירית אדמוני פרלמן, מנכ"לית אגודת הידידים, הנחתה את הערב. יו"ר האגודה, גדעון המבורגר, ואירינה נבזלין-קוגן, יו"רית דירקטוריון בית התפוצות, נשאו דברי ברכה.

אירינה ולאוניד נבזלין / צילום: אביב חופי
 אירינה ולאוניד נבזלין / צילום: אביב חופי


אירינה ולאוניד נבזלין

נבזלין סיפרה שהאירוע מהווה עבורה חגיגה כפולה שבה היא מציינת גיוס כספים מוצלח בארץ ובניו יורק עבור בית התפוצות וגם את שחרורו מהכלא ברוסיה של מיכאל חודורקובסקי - שותפו של אביה. שף מלון הילטון ונציגות המיזם החברתי "נשים מבשלות" הכינו מאכלי עדות כמיטב המסורת. בהמשך הערב נהנו הבאים מהופעה של "פילהרמונית הרחוב". אכלו לשובע: איתן בן אליהו, שנבחר לפני כחודשיים לכהן כיו"ר חבר הנאמנים של בית התפוצות; חנה המבורגר; אילנה ויאיר המבורגר; אחותם של ההמבורגרים נורית מנור ובעלה יואב; טליה וגד זאבי; לאוניד נבזלין וחתנו מיכאל קוגן; יעל ורמי אונגר; גיל וחדווה שרון ; השר יעקב פרי ורעייתו אסנת; משה ובת שבע בובליל; אתי וגד פרופר; רמי נוסבאום; אילן בירנפלד; סמי וטובה סגול; צבי סטפק; אורי ותמי סלונים; ורבים נוספים.

בר וזינגר במרכז

יו"ר מרכז רמת גן לאלצהיימר, פרופ' מיכאל דוידזון, יו"רית אגודת ידידי המרכז, זהבה רובנר, ומנהל המרכז, ניתאי אליאש, נפגשו במוצ"ש בשרתון סיטי טאוור. השלושה אירחו אירוע לכבוד הקמת משכנו החדש של המרכז, אשר צפוי להיפתח במהלך שנת 2015. עלות הקמתו של הבניין החדש עתידה להסתכם בכ-40 מיליון שקל. הערב כלל הופעה של הזמר דני רובס והרצאה של האמן הידוע חנוך פיבן.

אמוץ אליאש, חיים פריילכמן וישראל זינגר / צילום: יוני רייף
 אמוץ אליאש, חיים פריילכמן וישראל זינגר / צילום: יוני רייף


אמוץ אליאש, חיים פרייליכמן וישראל זינגר

בין האורחים שהגיעו: ראש עיריית רמת גן לשעבר צבי בר, שעמד מאחורי הקמתו של המרכז ופגש במקום את מחליפו בתפקיד, ראש העיר ישראל זינגר. וגם: פנחס גינזבורג; מנכ*ל בנק אגוד, חיים פריילכמן, שיעזוב בקרוב את תפקידו; מנכ"ל דן נדל"ן, עמיקם בן צבי; המשנה למנכ"ל הראל, חנן פרידמן; יו"ר ועדת הכספים של הכנסת, ניסן סלומינסקי; עו"ד אילן בומבך; השופטת אריאלה גילצר; וראש המוסד לשעבר צבי זמיר. חברת חוג הידידים, רעיה לבייב, נאלצה לטוס לאוסטריה, אבל שלחה את שני ילדיה כנציגים.

נוני בגולסטאר

חברת הכבלים הוט בראשותם של המנכ"ל הרצל עוזר וסמנכ"ל התוכן יורם מוקדי, וקבוצת ADD בראשותם של ירון ליכטנשטיין והדס מוזס ליכטנשטיין, השיקו אמש את העונה השנייה של התוכנית "גולסטאר". מדובר בתוכנית דוקו-ריאליטי ישראלית המציגה את פעילותה של קבוצת כדורגל המורכבת מידוענים.

ירון והדס ליכטנשטיין / צילום: ראובן שניידר
 ירון והדס ליכטנשטיין / צילום: ראובן שניידר


ירון והדס ליכטנשטיין

האירוע, שנערך באולם סמולרש שבאוניברסיטת תל-אביב, כלל מינגלינג של חברי הברנז'ה ואת הקרנת הבכורה של הפרק הראשון של העונה החדשה. הגיעו באלגנט: שדרת הניהול של חברת ההפקה: המשנה למנכ"ל יוני דותן, אליאב גולדפריד ומאיר כהן; וגם: נוני מוזס, אביה של הדס; חיים סלוצקי; משה ופנינה אדרי; רון ירון; ניב חורש; טלי גורן; מירית טובי; דני לוי; פרנק מלול; אופיר רבינוביץ; ורד סוטו אורגד; ז'קלין ואביגדור ליכטנשטיין; ואבי בן טל.

החגיגה הכפולה של עופר

אורי ורונה אנג'ל ארגנו לאמם, ליאורה עופר, מסיבת הפתעה לרגל יום הולדתה ה-60. ביום שישי האחרון בצהרי היום התכנסו החוגגים בבית האירועים אביגדור בתל-אביב. השמחה הייתה כפולה, שכן באותו שבוע היה לעופר ניצחון משפטי משמעותי. באמנותי: הופעות של דני סנדרסון, מיקי קם, דנה וישינסקי וברכות מהילדים האוהבים. עופר הודתה למשפחה ולחברים שהגיעו לשמוח ולשמח. נהנו ממטעמי השף רן שמואלי: בעלה של כלת השמחה, לוני רפאלי; יעל ועו"ד דורי קלגסבלד; עו"ד צבי אפרתי; רני והילה רהב; ענת ואודי אנג'ל; דרורית ורטהיים ורוני פוקס; רפי ועפרה אלול; עידן ובתיה עופר; עמוס ונוני מלכא; נועם ונאוה סמל; רבקה מיכאלי ועוד.

חוגגים וזוכרים

תחנת הרדיו גלגל"צ חתמה במוצ"ש את חודש חגיגות 20 שנה להקמתה באירוע חגיגי שנערך במועדון התיאטרון ביפו. במהלך הערב ביצע הזמר אביב גפן מחווה מיוחדת ומרגשת לזכרו של אריק איינשטיין ז"ל ושר את השיר "סע לאט", שהיה גם לשיר הראשון שפתח את שידורי גלגל"צ לפני 20 שנה. באירוע השתתפו עשרות אמנים, מוזיקאים ואנשי תעשיית המוזיקה בארץ.

ירון דקל, אורנה ברביבאי ודלית עופר / צילום: סיון פרג'
 ירון דקל, אורנה ברביבאי ודלית עופר / צילום: סיון פרג'


ירון דקל, אורנה ברביבאי ודלית עופר

חגגו בלי לתזמן: שר התחבורה, ח"כ ישראל כץ; ראשת אכ"א, האלופה אורנה ברביבאי; מפקד גלי צה"ל, ירון דקל; דלית עופר, מנהלת גלגל"צ; קצין חינוך ראשי, תא"ל אבנר פז צוק; ח"כית מרב מיכאלי; מפקדי גל"צ לדורותיהם: יצחק טוניק, אבי בניהו ומשה שלונסקי; וגם: רוני בראון; פנינה אדרי; רני והילה רהב; ארז טל; טמירה ירדני; ובוגרי גלגל"צ וגל"צ לדורותיהם.

פרשר על הבוקר

בכירי המגזר העסקי דילגו אתמול על שלב שביזות יום א' ונפגשו לארוחת בוקר אקסקלוסיבית ונעימה בגלריה מאירהוף בתל-אביב. את המפגש יזמה ואירחה הנהלת בנק מזרחי-טפחות בראשות המנכ"ל אלדד פרשר, סמנכ"ל ומנהל החטיבה הפיננסית, משה לארי, מנהל החטיבה העסקית היוצא, דורון קלאוזנר; ומחליפו בתפקיד אופיר מורד.

אלפרד אקירוב, אלדד פרשר ויצחק תשובה / צילום: אבשלום ששוני
 אלפרד אקירוב, אלדד פרשר ויצחק תשובה / צילום: אבשלום ששוני


אלפרד אקירוב, אלדד פרשר ויצחק תשובה

המפגש נועד להעשרה מקצועית וסקירות על מצב הכלכלה. פרשר סיפר על ההערכות כי בשנת 2014 תנקוט ארה"ב מהלכים שישרתו את הכלכלה האמריקאית ולאו דווקא את הכלכלות במדינות אחרות ברחבי העולם. יותר מ-100 אנשי עסקים, מנכ"לים וסמנכ"לי כספים של התאגידים המובילים במשק הגיעו להאזין ולנשנש. סעדו: יצחק תשובה ובכירי קבוצת דלק; אלפרד אקירוב; נתן חץ; אלי אלעזרא; צביקה בארינבוים; ואברהם קוזניצקי.

צרו איתנו קשר *5988