בדיקת "גלובס": כמה יעלה לכם לטוס לפיינל פור במילאנו?

מי שהזמין כרטיסים לחבילות הפיינל פור ביום חמישי עשה בשכל ■ בדיקת "גלובס" מגלה כי הבוקר נותרו כרטיסים מעטים, ובאיסתא ספורט עלה מחירם בכ-950 שקל

ספר הכרטיסים למשחקי גמר גביע אירופה לאלופות בכדורסל הולך ואוזל במהירות - כך לפי בדיקת "גלובס" במהלך סוף השבוע והבוקר (א').

באיסתא ספורט מעריכים כי כ-5,000 אוהדים יגדשו את האולמות, הודות לעיתוי (סוף שבוע), למיקום (מילאנו - המתאימה לחובבי השופינג) ולמזג-האוויר (הנוח). בסוכנויות הנסיעות מדווחים על מבול טלפונים שהציף את מוקדי ההזמנות מאז נודע ביום רביעי שמכבי תל-אביב מעפילה לפיינל פור, ובחלק מהסוכנויות אזלו הבוקר כל הכרטיסים.

"שנים שלא היה טירוף כזה לאירוע ספורט", אומר עידו ווג, סמנכ"ל התפעול של איסתא ספורט, שמכרה עד כה כ-1,000 חבילות הכוללות כרטיסים, וכרגע נותרו לה כ-200 חבילות הכוללות כרטיסים.

לדברי ווג, "הטירוף נובע בין היתר מהעובדה שנבחרת או קבוצה ישראלית, לא העפילה זה זמן רב לאירוע חשוב. הפיינל פור האחרון שאליו העפילה מכבי היה בברצלונה לפני 3 שנים".

רויטל קנטור, מנהלת השיווק בגוליבר, אומרת דברים דומים: "לאור הביקוש הגדול, מכרנו חבילות הכוללות טיסות לא ישירות למילאנו, דרך טורקיה או שווייץ".

נכון לכתיבת שורות אלה, כל הכרטיסים לפיינל פור שנמכרו דרך גוליבר כחלק מחבילה - אזלו, וזו, שמכרה עד כה כ-100 חבילות הכוללות כרטיסים, מציעה כרגע חבילות בהתניה - כלומר, אם החברה לא תצליח להשיג כרטיסים מהספקים, היא תשיב את כספי המזמינים ללא חיוב בדמי ביטול.

כך גם בקשרי תעופה, שם מדווחים הבוקר כי עד כה מכרו כ-400 חבילות הכוללות כרטיסים, וכרגע מציעים חבילות בהתניה.

המחיר עלה

באיסתא ספורט, שם עוד נותרו חבילות הכוללות כרטיסים, זיהו את ההזדמנות והעלו הבוקר את מחירי החבילות משמעותית: מ-6,720 שקל לחבילה ביום חמישי ל-7,672 שקל הבוקר (כ-900 שקל). באיסתא מנמקים זאת בהתייקרות תעריפי הטיסות.

וכמה תעלה לכם החוויה? בדקנו מחירים: החל מ-1,130 אירו לאדם לחבילה הכוללת טיסה (לרוב צ'רטר), מלון וכרטיסים לכל משחקי הפיינל פור ועד 2,500 אירו לחבילת VIP. ואם תרצו לרכוש כרטיסים בנפרד, כרטיס מאחורי הסל ביציע העליון יעלה דרך איסתא ספורט 695 אירו. המחיר יזנק ב-100 אירו למי שירצה להתמקם במקומות הנמוכים יותר מאחורי הסל. לאורך המגרש, המחיר מ-1,150 אירו, ועל הפרקט במקומות VIP מדובר בסכום אסטרונומי של 1,450 אירו.

כמה עולות חבילות לכל משחקי הפיינל פור
 כמה עולות חבילות לכל משחקי הפיינל פור

צרו איתנו קשר *5988