עצוב: צפו בתיעוד האחרון של דניאל בן ה-4

החיוך והשמחה שלא ישובו עוד נחשפים בתיעוד עצוב מתוך חגיגה משפחתית של דניאל טרגרמן בן ה-4 שנהרג אמש מפגיעת פצצת מרגמה בדרום ■ הלווייתו תתקיים מחר בשעה 09:00 במועצה האזורית אשכול

צוק איתן / צילום: רויטרס
צוק איתן / צילום: רויטרס

אבל כבד נפל על יישובי עוטף עזה עם היוודע דבר מותו של דניאל טרגרמן בן ה-4, שנהרג מפגיעת פצצת מרגמה אתמול (ו') בשעות אחר הצהריים. בתיעוד שמתפרסם היום הוא נראה באירוע בת מצווה משפחתית שהתקיים לפני כחודשיים, כשהוא קופץ ומרקד כיאה לילד בן גילו, ילד שהפך לקורבן של לחימה ושל ירי חסר הבחנה.

דניאל יובא למנוחות מחר בשעה 09:00 בבוקר בבית העלמין חבל שלום במועצה האזורית אשכול. בתמונות שפורסמו אמש באדיבות המשפחה, הוא נראה כשהוא לבוש בחולצה של נבחרת ארגנטינה שאותה אהד, דבר שגרם לישראלים רבים לתייג ברשתות החברתיות את כוכב הנבחרת, ליונל מסי שהביע צער בשבועות האחרונים על הרג ילדים - בעזה.

"דניאל היה ילד יפה חכם רגיש. כל-כך מתוק... רצינו לראות אותו גדל עם האחים שלו ומממש את עצמו", אמרה אמש אמו, גילה טרגרמן. "אחרי שהתפוצץ פצמ"ר מוקדם יותר ליד מבנים בקיבוץ, התכוננו לנסוע להורים שלי בקרית אונו. המזוודות כבר היו מוכנות מבעוד מועד. רגע לפני הפיצוץ הקטלני יצאתי לזמן קצר החוצה. לאחר מכן נכנסתי הביתה והיה 'צבע אדום'".

"זה יום עצוב, אחד העצובים ביותר שהיו לנו בעוטף עזה ב-14 השנים האחרונות. זה הסיוט של כל תושב ושל כל משפחה. ילד בן 4 נהרג, מה עוד אפשר לומר?", אמר בעצב ראש המועצה האזורית אשכול, חיים ילין. "צריך לחבק את המשפחה ולהיות מאוחדים בערב כל-כך עצוב וקשה".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988