דיירי בניין גינדי החזקות בראשל"צ: "אריחים נופלים מהקירות"

ערוץ 10 חשף אמש כי שנה לאחר שנכנסו לגור בפרויקט יוקרתי של חברת גינדי החזקות בראשון-לציון, מתלוננים התושבים על נזקים חמורים בבניין, על אריחים שנושרים ועל חוסר מענה של החברה ■ בחברה טוענים כי המקרים מטופלים

זה היה אמור להיות פרויקט הדגל של חברת גינדי החזקות. פרויקט "גינדי מגדלי הלאום במערב ראשון-לציון" היה אמור להציב סטנדרט חדש בענף הבנייה. למרות זאת, שנה אחרי אכלוס הבניין היוקרתי, הכול נראה בדיוק הפוך משהובטח.

"נתנו לנו מפתח וקיבלנו בניין מתפרק, יש פה רטיבות בקירות, ולפני שבוע עוד חיזקו חלק הקומות", מספרת ק' שקנתה דירה בבניין - כך פורסם אתמול (א') בערוץ 10.

מחברת 'גינדי החזקות' נמסר בתגובה: "החברה עושה מאמצים לתקן את הנזקים ובמהלך החודש האחרון נשלחים עובדים לסדר את התקלות. האבנים החסרות הוסרו באופן יזום על ידי הקבלן המבצע "אורתם מליבו"' כחלק מיקוני בדק לאור חתיכת טיח שנפלה וגרמה לסדק באריח בודד. יתר הליקויים שנגרמו כתוצאה ממזג האוויר הסוער לפני יומיים בלבד מוכרים ומטופלים על ידי החברה והקבלן על פי חוות דעת מומחה באחריות ומקצועיות".

"אריחים פה נופלים מהקירות, וכבר שנה אנשים גרים פה, עד היום אתה רואה אנשים של גינדי מטפלים בתקלות שחלקן מהוות סכנת חיים", אומר דניאל פאר שהוריו מתגוררים בבניין. טיח מתפורר סתימות בצנרת, ובעיקר אריחים שנופלים מגובה רב ועלולים לגרום נזק.

"בסופה האחרונה עפו אריחים מהקירות, גם מהקומות הגבוהות, אם זה פוגע במישהו הוא יכול למות", מספר דניאל. דיירת נוספת מספרת כי התלוננה לחברה על התקלות, אך לא קיבלה תשובה. "התחושה מאוד קשה, הם די מורחים אותנו", מספרת הדיירת המתוסכלת.

צרו איתנו קשר *5988