אאורה שוב נתבעת בגין הפרויקט במנהטן

מועדון המשקיעים יו טרנד (U Trend) מגיש תביעה נוספת נגד חברת הנדל"ן אאורה וראשיה. אחרי תקופה ארוכה ללא התקדמות בפרויקט המשותף לאאורה ולמועדון המשקיעים - המחזיקים יחד עם בן ציון סוקי בנכס במנהטן - החליטו ביו טרנד להגיש תביעה נגד בעל השליטה באאורה, יעקב אטרקצ'י, יו"ר החברה מיכאל קליינר, סמנכ"ל הכספים יוחאי אבטן ונגד החברה.

ביו טרנד טוענים לנזקים כספיים שעלולים להיגרם למשקיעים בשל סירוב לכאורה של הנתבעים למכירת הנכס לצד שלישי, וכן מעלים טענות על סחיטה לכאורה, בגין הדרישה שחלקה של אאורה במכירה יעמוד על 2.7 מיליון דולר לפחות.

באאורה מסרו בתגובה, כי "החברה מביעה שאט נפש מהתנהלותה של יו טרנד ויועציה המשפטיים. לעמדת החברה מדובר בתביעת סרק נוספת מתוך סדרת תביעות הסרק שהוגשו על-ידי יו טרנד, מתוך כוונה להפעיל לחץ פסול על החברה. לעמדת החברה יש לה טענות הגנה טובות נגד תביעת יו טרנד והן תוגשנה לביהמ"ש".

בשנה שעברה הגישה יו טרנד תביעה נגד אאורה, אטרקצ'י וקליינר, בטענה כי הם מתנערים זה זמן רב מהתחייבויות משפטיות שנטלה על עצמה אאורה ב-2009, ומהסכמים שנחתמו מול התובעים. יו טרנד ואאורה מחזיקים ב-70% מהזכויות על הנכס בחלקים שווים, וביתרה מחזיק סוקי.

בסוף 2009 רכשו אאורה (אז בשליטת בועז משעולי ויוסף צליח) ויו טרנד יחד עם סוקי בניין מגורים במנהטן שבניו יורק, מתוך כוונה לשפץ אותו ולהסב אותו למלון דירות שיושכרו לטווח קצר. הפרויקט ממוקם בפינת הרחובות 440 מערב ו-41, ושטחו כ-4,000 מ"ר. מאז הרכישה החלו בנכס עבודות שיפוצים, כחלק מהתוכנית להסב אותו למלון דירות, אולם התוכניות לגביו לא הושלמו.

צרו איתנו קשר *5988