דוח אמון
2019
הנקראות ביותר

טאואר זינקה במחזור חריג לאור עסקת ענק עם אינטל

טאואר כבר סיפקה מיליוני שבבים לאינטל, בטכנולוגיה מתקדמת עבור שוק הדמיית התלת-ממד, וכעת מתחיל שלב הייצור ההמוני ■ הרעיון המרכזי: תקשורת בין אנשים ומחשבים ללא צורך במגע ■ המנכ"ל אלוונגר: החיבור עם אינטל טבעי

ראסל אלוונגר  / צילום: עינת לברון
ראסל אלוונגר / צילום: עינת לברון

עסקה משמעותית לטאואר: החברה מדווחת היום (ג') על התחלת ייצור המוני של חיישן תמונה אינפרא אדום הנמצא בשימוש על-ידי אינטל בטכנולוגיה מתקדמת עבור שוק הדמיית התלת-ממד.

על-פי הערכות בשוק, מדובר בעסקה בהיקפים של מאות מיליוני דולרים ב-4 השנים הקרובות. טאואר כבר סיפקה מיליוני שבבים לאינטל, וכעת מתחיל שלב הייצור ההמוני.

פתרון החישה בטכנולוגיית התלת-ממד מהווה את הכיוון העיקרי אליו פונה כעת אינטל והוא צפוי לשנות את הדרך בה אנשים מתקשרים עם מחשבים ללא צורך במגע. על-פי התחזיות, פתרונות שליטת חישת התלת-ממד צפויים להתרחב הרבה מעבר לשוק המחשבים - לכל היישומים הניידים. הטכנולוגיה של טאואר מאפשרת השגת פתרונות הדרושים לשוק זה, ולכן החברה צופה להיות שחקן מרכזי בו.

עוד מסבירה החברה כי אלה הם מוצרים בעלי שיעורי רווח גבוהים ביותר נוכח הייחודיות שלהם.

על-פי הדיווח, אינטל בחרה בפלטפורמת ה-CIS של טאואר בעיקר נוכח הביצועים של הפיקסלים הייחודיים אותם מציעה טאואר הנמצאים בסנסור החדש.

מנכ"ל טאואר, ראסל אלוונגר, ציין כי " להיות שותף של אינטל בייצור טכנולוגיה משנה מציאות, אשר תעשה מהפך באופן שאנחנו מתקשרים עם מכשירים".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא שוק ההון?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
הסיפורים הגדולים של היום
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות