פחד ותיעוב: הוויכוח שהפך לקטטה אלימה במלון באילת

ויכוח על מחיר של חבילת נופש באילת הוביל לקטטה בין סוכן הנסיעות שהגיע למלון ולאחד האורחים שהזמין אותה ממנו ■ התיגרה תועדה במצלמות האבטחה שהוצבו בחדר האוכל במלון; אדם אחד הואשם בתקיפה ■ כך זה נראה

קטטה באילת / צילום: וידאו
קטטה באילת / צילום: וידאו

זו הייתה אמורה להיות עוד חופשת מושלמת בבית-מלון באילת - אך היא הסתיימה במעצר במשטרה ובבית-החולים. לידי חדשות 2 Online הגיע תיעוד מחדר האוכל באחד מבתי-המלון באילת, בו נראית קטטה שהתפתחה במקום.

בקיץ, במלון הייתה קבוצה של אורחים שהזמינו חבילת נופש דרך סוכן נסיעות, שגם הוא הגיע לחופשה. סמוך לשעה 20:30, במהלך ארוחת הערב, ניגש אחד המזמינים לסוכן הנסיעות, שבדיוק עסק במזיגת מזון לצלחת, וביקש לשוחח עמו על מחיר חבילת הנופש שהזמינו ממנו, זאת לאחר שקיבלו לטענתם מחיר יקר יותר.

על-פי כתב האישום, סוכן הנסיעות סירב לצאת מחדר האוכל והפנה אותו לעורך דין או בית משפט. לאחר שהנאשם לא ויתר - סוכן הנסיעות, על-פי האישום, הצמיד לפניו צלחת מלאה מזון, אחז בחולצתו, משך אותה ודחף את הנאשם.

בתגובה לכך התפתחה התיגרה שתועדה במצלמות האבטחה במקום, במהלכה הנאשם חבט בפניו באמצעות אגרופו. אדם נוסף שהיה במקום החל לבעוט ולחבוט בסוכן באגרופים, ולאחר מכן נטל צלחת חרסינה והשליך אותה לכיוונו של סוכן הנסיעות.

בתיעוד נראה שאורחי המלון מופתעים מהנעשה, וקמים מהשולחנות על מנת להפריד בין הצדדים - אך לבסוף סוכן הנסיעות פונה על-ידי מד"א במצב קל לבית-החולים יוספטל בעיר, כשהוא סובל מדימום מהראש בשל חתך.

המשטרה עיכבה את המעורבים בקטטה לחקירה. בחודש שעבר אחד הגברים הואשם בתקיפה בבית משפט השלום באילת.

"מדובר באירוע אותו החל סוכן הנסיעות אשר במהלך ארוחת הערב נטל צלחת מלאה מזון והצמידה לפניו של מרשי, אחז בחולצתו ודחף אותו תך כדי איומים", אמר עו"ד משה שוחטמן, שמייצג את הנאשם. "בתגובה לכך התפתחה התיגרה. בהזדמנות הראשונה מרשי הביע חרטה עמוקה על האירוע, אשר נגרם בשל סערת רגשות של מרשי ואורחים נוספים במלון".

עו"ד שוחטמן סיכם כי מרשו יודה בכתב האישום המתוקן בעבירה של תקיפה, ויישלח לתסקיר מבחן לבחינת האפשרות שלא להרשיעו. "מדובר באדם לא עבר פלילי, אשר מעד מעידה חד-פעמית", סיכם.

צרו איתנו קשר *5988