צפו: לוסי אהריש על סף דמעות תוקפת את ההנהגה הערבית

צפו בעיתונאית לוסי אהריש, בקטע שמעורר דיון סוער ברשת ■ אהריש תוקפת בחריפות את מנהיגי המפלגות הערביות רקע גל הטרור וההסתה ■ "איזו בחורה מתפללת לאלוהים ואז מוציאה סכין מהתיק לדקור אנשים?"

לוסי אהריש / צילום: מהוידאו
לוסי אהריש / צילום: מהוידאו

דווקא בימים טרופים אלה מנסה העיתונאית והמגישה לוסי אהריש לשפוך מים צוננים על ראשיהם של המתלהמים למיניהם, ולקרר את הרוחות. אתמול (ד') בתוכנית "שיחת היום" בערוץ 2 אמרה אהריש שחלק מחברי הכנסת הערבים מלהיטים את הרוחות וקוראת לערביי ישראל לחשוב על היום שאחרי גל הפיגועים.

"אני לא מאמינה שזה הגיע למצב שאנשים מפחדים מערבים. או שאני תמימה מדי או ש... אני לא מוצאת את המילים כדי להבין מה קורה כאן לעזאזל", אמרה אהריש. "איך הגענו למצב שאנחנו לא מסוגלים אפילו להביע תקווה של אמון? ומצד שני אני רואה את המנהיגים הערבים קמים ולא מנסים להשתיק את הרוחות, אלא מלבים את האווירה עוד יותר. במקום לבוא ולהגיד, 'חברים כשכל זה יירגע אנחנו נשלם מחיר כל כך יקר' - הרי האינתיפאדה השנייה גבתה מחיר כה יקר מערביי ישראל וגם מהפלסטינים...".

אהריש גינתה בחריפות את האלימות ואמרה: "יודעים מה? גם אם הסטטוס-קוו באל-אקצה לצורך העניין הופר - מה שלא קרה - האם זה נותן לגיטימציה למישהו לקום ולרצוח מישהו אחר בגלל שיהודי עלה חס וחלילה להתפלל בבית האלוהים? אני לא מבינה את זה ולא מעכלת את זה. איזה אלוהים מרשה שאנשים ירצחו חפים מפשע? איזו בחורה מתפללת לאלוהים ואז מוציאה סכין מהתיק שלה לדקור אנשים?"

צפו בדברים המלאים של אהריש בסרטון המצורף.

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988