התרסקות כלכלית וגירושים מכוערים: לאן נעלם אילן בן-דב?

הוא היה אחד הטייקונים הבולטים בארץ, עד שהגיעה התרסקות כלכלית וגירושים מכוערים מאשתו קרן מיכאלי ■ מה עובר בימים אלו על אילן בן-דב, ואיך מתמודדת גרושתו עם הירידה ברמת החיים המפוארת?

אילן בן דב /  צילום: רוני שיצר
אילן בן דב / צילום: רוני שיצר

הוא היה אחד הטייקונים הבולטים בישראל, האמין במיסטיקה ורבנים, עד שהגיעו ההתרסקות הכלכלית והגירושים מכוערים מאשתו קרן מיכאלי. מה עובר בימים אלו על איש העסקים אילן בן דב, ואיך מתמודדת גרושתו עם הירידה ברמת החיים המפוארת אליה התרגלה?

בימים יפים יותר איש העסקים אילן בן דב נהנה ממעמד של טייקון, דירות פאר וזוגיות פוטוגנית עם דוגמנית העבר קרן מיכאלי. אחרי שנקלע לקשים כלכליים הגיעה גם ההתרסקות הכלכלית, והגירושים המכוערים מאשתו. בשיחה עם חיים אתגר בתכנית "אנשים", מספרת קרן מיכאלי על הזוגיות שנגמרה: "לא היה לי באמת חלק אמיתי בעשייה שלו, וסוג השיח בינינו לא היה שיוויוני", ומתייחסת גם למצבה הכלכלי: "הכסף הוא שלו, הוא אף פעם לא היה שלי ואסור להתבלבל".

במהלך השיחה עולה כי מיכאלי מודעת לעובדה כי חייה עומדים לפני שינוי: "חייתי בזכותו ברמת חיים מסויימת, אבל תמיד הרגשתי שזה לא היה שלי". אך עם זאת, היא שלמה עם ההחלטה: "אני שמחה שאני נפרדת מהרבה דברים, והמחיר הוא גם לחיות ברמת חיים פחות גבוהה", ודואגת להעביר את המסר: "מבחינתי זה נהדר".