האם מיכאל גולן ארגן הפגנת עובדים מדומה?

בשעות הבוקר שלחה החברה תמונות עובדים המפגינים מול משרד ראש הממשלה ונושאים שלטים שקראו נגד העלאת המחירים בסלולר ובעד המשך הרפורמה ■ ההסתדרות הלאומית: "לא אנחנו ולא ועד העובדים מכירים בהפגנה"

עובדי גולן טלקום/צילום יחצ
עובדי גולן טלקום/צילום יחצ

גולן טלקום ערכה ככל הנראה הפגנת עובדים מדומה מול משרד ראש הממשלה. בפועל, לא ועד העובדים ולא ההסתדרות נתנו יד להפגנה זו ואינם עומדים מאחוריה.

היום (א') בשעות הבוקר שלחה החברה תמונות של עובדים המפגינים מול משרד ראש הממשלה ונושאים שלטים שמשמעותם לא הייתה ברורה. השלטים קראו נגד העלאת המחירים בסלולר והמשך הרפורמה וכו'.

ההפגנה הוצגה לתקשורת כהפגנת עובדים לגיטימית, שחוששים למקום עבודתם, אבל כבר מהרגע הראשון היה חשד לגבי טיבה של ההפגנה, מאחר שלמעשה עובדי גולן טלקום אמורים לחשוש מהסכם המיזוג עם סלקום, שעלול להוביל לפיטורי רבים מהם.

עובדי גולן טלקום דורשים כבר חודשים ממיכאל גולן לנהל איתם משא-ומתן כארגון יציג מטעם ההסתדרות הלאומית. בשבוע שעבר חזרו העובדים וטענו כי הם דורשים ממנו לחזור למשא-ומתן קיבוצי כדי שיוכלו לקבל את הזכויות המגיעות להם. לכן, היה זה אך מוזר לראות שעובדי החברה מפגינים לכאורה בעד המיזוג. מיזוג ללא הכרה בזכויותיהם יביא לתוצאה ההפוכה - הם פשוט לא יישארו בחברה הממוזגת. 

 

משרד התקשורת משדר רוגע: גולן טלקום תקרוס? אין לה בכלל רשת

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988